Namiesto vakcín dajte radšej ľuďom zadarmo potrebné lieky, vyzýva vládu Harabin
08 | 07 | 2021 I Jozef Uhlárik

Najskôr rúška, teraz očkovanie. Štefan Harabin je proste „rebel“, ktorého niečo len tak nepresvedčí. Tak, ako sa z neho stal známy antirúškovec, tak sa z neho stáva aj bojovník proti vakcinácii.


Štefan Harabin je proti „dobrovoľnému“ očkovaniu a tlakom našich politikov na ľudí, aby si dali pichnúť vakcínu proti koronavírusu. V statuse na sociálnej sieti to nazýva genocída vlastných občanov a vyzýva vládu, aby ľuďom radšej dala zadarmo všetky potrebné lieky a nie vakcíny, ktoré sú pre nich zbytočné

„Cieľom povinného pokusného očkovania vakcínami, ktoré boli narýchlo vyvinuté v priebehu roka, keď štandardná doba ich vývoja je minimálne 8 až 12 rokov, presadzovaného momentálnymi politickými marionetkami farmakomáfie, dokonca s finančnými bonusmi, nie je chrániť zdravie ľudí,“ konštatuje v úvode statusu Harabin a dodáva: „Zámerom je nesporná genocída vlastných občanov. Napokon už aj mainstreamová televízia TA3 informovala o množstve ťažkých zdravotných následkoch a smrtiach zaočkovaných.“Keby podľa Harabina išlo „farmakomafii a jej skorumpovaným politickým lokajom“ o úprimnú pomoc chorým ľuďom, tak by všetkým postihnutým napríklad na rakovinu, alebo na akúkoľvek inú chorobu, poskytli zadarmo všetky potrebné lieky a nie „vakcíny, ktoré sú pre nich zbytočné“.

Legnvarský je podozrivý zo zneužívania právomoci: Hrozí mu až 20 rokov za mrežami, tvrdí Harabin (VIDEO)
05 | 07 | 2021 | Tibor Sipos