HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Mnohí „zodpovední“ sa odhlasujú z čakárne na očkovanie a čakajú na finančné benefity, kritizuje Matovičova sestra Belicová

Zuzana Belicová je sestrou Igora Matoviča. Fotokoláž (via TASR, Facebook - self)

Svojou trochou do diskusie o vyplácaní finančných odmien sa zapojila aj Zuzana Belicová, sestra šéfa OĽaNO Igora Matoviča. Jej postreh v diskusii na tému odhlasovania sa už prihlásených ľudí na očkovanie je rozhodne zaujímavý.

Slováci sú „dobrovoľne“ nútení ísť sa dať zaočkovať proti koronavírusu. A aby ich „chuť“ bola ešte väčšia, štát im za to chce dať finančnú odmenu. A ajhľa, čo sa stalo. Tí, ktorí boli už nahlásení na očkovanie sa odrazu odhlásili a nanovo sa plánujú prihlásiť až potom, keď za to dostanú peniaze. V diskusii to skritizovala aj Zuzana Belicová, sestra nášho financmajstra Matoviča.

Tak nakoniec to s tou „zodpovednosťou“ nebude až taká pravda

Denník N totiž priniesol informáciu, že: „V Banskobystrickom kraji sa „po ohlásení finančného bonusu za očkovanie mnohí odhlásili z čakárne a vyčkávajú, kým budú upresnené podmienky, za akých môžu bonus získať,“ hovorí kraj.“ Prirodzene, toto nenechalo Zuzanu Belicovú chladnou. „A ja som bola v tom, že ľudia sa ponáhľajú očkovať preto, lebo sú „zodpovední, solidárni a záleží im na ochrane zdravia svojho a iných ľudí“. Teda aspoň tak to tvrdili mnohí z nich v komentároch, presviedčali ľudí o tom politici či liberálne médiá,“ píše v úvode svojho komentára sestra Igora Matoviča.

„Tak nakoniec to s tou „zodpovednosťou“ nebude až taká pravda?“ pýta sa Zuzana Belicová a dodáva: „Lebo podľa toho, že sa zrazu mnohí „zodpovední“ odhlasujú z čakárne na očkovanie a čakajú na finančné benefity, by sa to skôr podobalo na vypočítavosť, než tisíckrát nimi omieľanú „zodpovednosť“.“

Belicová odmietačom Sputnika: To je tá vaša „sloboda, tolerancia, ľudské práva a ochrana životov. Je mi z vás zle

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info