HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

V Rusku chystajú seriál o „dievčatách na objednávku“. Úplný úpadok, hnevá sa uznávaný režisér

Ilustračný obrázok © Shutterstock

„Máme našliapnuté k zničeniu morálky a v konečnom dôsledku i zničeniu čistoty ruského človeka. Môže sa to skončiť len úplným rozvratom,“ varuje uznávaný režisér  Viktor Merežko. Uviedol Tsargrad.tv.

Režisér Sarik Andreasjan plánuje nakrúcať sériu o dievčatách poskytujúcich eskortné služby v Rusku. Národný umelec Ruskej federácie filmový režisér Viktor Merežko sa pri tejto príležitosti nezdržal ostrého komentára. „Toto je už takmer smrť ,“ povedal.

Trh s kožou

Seriál by mal mať výstižný názov Trh s kožou. Bude to dráma, ktorá je údajne založená na skutočných príbehoch žien pracujúcich v oblasti poskytovania intímnych služieb v Rusku.

Hviezda z Priateľov priznala rakovinu v pokročilom štádiu: Veľkú šancu tomu nedáva

Režisér Merežko upozorňuje, že divákom v Rusku už predkladajú „takmer všetko“. Na federálnych staniciach sa neustále diskutuje o témach sexu, vylepšovaní častí tela či podvodoch akéhokoľvek typu.

„Najhoršie je, že ľudia si už postupne zvykajú. Dokonca si to i pýtajú,“ krúti hlavou známy ruský režisér.

Ideológia peňazí na vzostupe

Podľa Merežka ruské televízne stanice namiesto myšlienok vlastenectva, morálky a čestnosti propagujú ideológiu peňazí. Preto je toľko „špiny a ohavnosti“ na televíznych obrazovkách a aj na internete.

„Máme našliapnuté k zničeniu morálky a v konečnom dôsledku i zničeniu čistoty ruského človeka. Môže sa to skončiť len úplným rozvratom,“ varuje Merežko.

Ľudský mozog dokáže „cestovať v čase“, zistili vedci

Podľa neho je cieľom autora filmu o dievčatách poskytujúcich intímne služby v súkromí na objednávku len snaha zarobiť viac peňazí.

Niekto by mal to šialenstvo zastaviť

„Toto je absolútne vedomá degradácia ruského ľudu. Ideológia šialenstva. Krátkozraká honba za ziskom. Sebecká snaha vždy a všade zarobiť viac. Ako v krajine bláznov. V rámci hesla – Všetci kradnú, tak aj ja. Ja a moje deti ale, vďaka Bohu, nie sme tak vychovaní. Toto už nie je len o úpadku jednotlivcov. Toto sa už môže skončiť úplnou smrťou celého ruského národa. Dokonca smrťou celého Ruska. Niekto by už mal konečne zastaviť toto šialenstvo,“ uzavrel varovanie Merežko.

Lynčovanie Orbána naznačuje, že základnou hodnotou EÚ je viac LGBT agendy do škôl

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info