HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Iza Bela: Keď ste kričali, ako je vám zle za Fica, prečo dnes nejdete kričať, ako zle je vám teraz? (VIDEO)

Heslo vtedajších protestov sa naplniť nepodarilo. Vo vláde nesedia ani odborníci a nezastavilo sa ani rozkrádanie štátu. Zdroj: FB / Iza Bela.

Ľudia na Slovensku sa môžu opäť pustiť do štrajkov a naplniť ulice. Ten najbližší sa chystá už na zajtra do Bratislavy. Koalícia z toho síce veľkú radosť nemá, no „bežná“ žena z ľudu Iza Bela v statuse a priloženom videu ľuďom niečo pripomína.

Iza Bela dáva súčasným vládnym politikom do pozornosti to, ako sa štrajkovalo v uliciach Bratislavy za čias vlády Roberta Fica. V statuse sa ľudí dokonca pýta, čim im vtedy vadil Robert Fico, no teraz im Igor Matovič, Eduard Heger či Boris Kollár nevadia. A tiež sa pýta, kto ich vtedy poslal protestovať .

„Kde ste teraz vy všetci z tohto videa, keď ste kričali na Fica, ako občania Slovenska? Vtedy vám vadil Fico? A dnes vám nevadí zrazu nikto ani Matovič, Heger, Kollár a ďalší?“ kladie protestujúcim z videa dosť nepríjemné otázky Iza Bela.

No pýta sa aj ďalej: „Prečo dnes nejdete takto vykrikovať pred ich domy, že sa máte za ich vlády zle? Neurobíte to z dôvodu toho, že ste boli len plateným komparzom, ktorý tam niekto poslal, aby tam hučali a bučali?“ A na samý záver sa „bežná“ žena dožaduje: „Prezraďte nám jeho meno!“

Zastavme rozvrat sociálneho štátu. Odborári pozývajú na veľký protivládny protest

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info