HLAVNÝ DENNÍK
NÁZORY

Ostrihoňová si myslí, že ľudia sa nechcú dať očkovať, pretože sa boja, že vpich bolí

Ostrihoňová
Veronika Ostrihoňová, Zdroj: Facebook stránka RTVS

Veronika Ostrihoňová na Instagrame predstavila jednoduchý mentálny svet, v ktorom žije. Na očkovanie chce nalákať formulkou: „Fakt to vôbec nebolelo“. Akoby toto bola najväčšia obava tých, ktorí sa očkovať dať nechcú. Dík za info, Verča.

Influencer ako influencer?

Je vôbec rozdiel v mentálnej výbave influencerky Veroniky Ostrihoňovej a influencerky typu Zuzany Plačkovej? Záver najnovšieho statusu moderátorky RTVS vás ponechá váhajúcich.

Ostrihoňová na Instagrame prekvapila. V príspevku vyjavila, že si myslí, že odporcovia očkovania sa mu vyhýbajú preto, že sa boja, že vpich bolí.

Lekár Andrej Janco šokuje: Očkovať sa nedám! Toto nie je vakcinácia, ale skôr génová terapia (VIDEO)

Skutočne tomu verí?

Nie je jasné, či sa moderátorka snaží uraziť touto infantilnou mini úvahou odporcov očkovania, alebo skutočne verí tomu, že tu argumentácia odporcov začína a končí. Ak verí tomu, že toto je hlavný strach z očkovania, potom by mala začala rýchlo informácie o nových experimentálnych vakcínach googlovať. Aby neostala prekvapená.

Najprv postrašiť

Príspevok V. Ostrihoňovej na Instagrame je v tomto znení: „V Británii a Portugalsku majú ďalšiu vlnu pandémie, tzv. delta variant, ktorý je o šesťdesiat percent infekčnejší ako ten doteraz prevládajúci. Do nemocníc podľa MZ SR posiela najmä nezaočkovaných.

Oficiálne odhady britskej vlády hovoria, že:
1. dávka vakcíny chráni na 26-40% pred symptomatickým priebehom Covidu pri delta variante.
2. dávky vakcíny chránia na 76-84% pred symptomatickým priebehom Covidu pri delta variante.

1. dávka vakcíny chráni na 57-85% pred hospitalizáciou pri delta variante.
2. dávky vakcíny chránia na 85-98% pred hospitalizáciou pri delta variante,“ informuje expertka na štatistiku ale očividne aj virológiu.

Fakt to nebolelo!

„Ja som dnes opäť vďačná supermilým, ochotným a efektívnym ľuďom z veľkokapacitného očkovacieho centra v Nových Zámkoch. Fakt to vôbec nebolelo a to ja mám prah bolesti batoľaťa,“ napísala moderátorka. Na záver ešte dodala: „Ak ešte nie ste, zvážte sa dať zaočkovať. Pomôžeme si tak všetci. A potom si dajte za odmenu zmrzlinu. To idem spraviť ja.“

Tak ďakujeme za info, Verča! Teraz sa na to očkovanie už asi naozaj dáme.

Doktor Lakota varuje: Očkovanie ľudí mRNA vakcínami proti SARS-COV-19  je potrebné okamžite zastaviť!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info