HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

„Čaká nás veľká vojna,“ vraví jasnovidec, ktorý predpovedal tragickú smrť poľského prezidenta

Ilustračný obrázok © Shutterstock

Okrem „veľkej vojny“ vidí Krzysztof Jackowski i „nejakú malú krajinu v plameňoch“. Predpovedá tiež strediská podobné „getám“. V nich by mali ľudom rozdávať „potravinové dávky“, po ktorých ochorejú. Uviedol Tsargrad.tv.

Slávny poľský parapsychológ Krzysztof Jackowski, ktorý predpovedal tragickú smrť poľského prezidenta Lecha Kaczynského, prišiel opäť s desivou predpoveďou na toto leto. Radí, aby sa ľudia zásobili potravinami. „Všetko je pripravené na veľkú vojnu, nejaká malá krajina bude v ohni,“ uviedol.

Poľský parapsychológ je známy svojimi temnými predpoveďami. Stal sa obzvlášť populárnym po tom, čo predpovedal tragickú smrť poľského prezidenta Lecha Kaczynského. Teraz prekvapil novým „proroctvom“.

Iza Bela opäť revoltuje: Kto im dal to právo určovať, čo môžeme a čo zasa nie?

„Potravinové dávky“, po ktorých ľudia ochorejú

Tentoraz znova nepredpovedá nič dobré. Naopak, hovorí o rozsiahlej kríze. Dokonca predpovedá fungovanie zariadení, ktoré sa podobajú na „getá“. V nich by mali ľudom rozdávať potravinové dávky“. A súdiac podľa jeho varovania, niečo s nimi „nebude v poriadku“. „Ľudia po nich ochorejú,“ predpovedá.

Malá krajina v plameňoch

Okrem predpovedi o hroziacej „veľkej vojne“ vidí poľský parapsychológ i „nejakú malú krajinu v plameňoch“. To údajne spôsobí medzinárodný škandál. Preto Jackowski vyzýva, aby sa ľudia zásobili na toto leto potravinami.

„Turecko, Blízky východ a aj časť Európy, všade je všetko pripravené na veľkú vojnu. Súčasná situácia je len ticho pred búrkou,“ cituje jasnovidca thebigtheone.com. „Nakúpte si jedlo a urobte zásoby,“ odporúča.

Na záver Jackowski pripomína, že aj keby napokon k veľkému vojenskému konfliktu nedošlo, treba sa zásobiť potravinami. Pretože toto leto prekoná všetky historické rekordy. „Bude horúčava,“ uzavrel.

Ukrajinu spasí už len premena na konfederáciu, vraví bývalý poradca Putina

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info