HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Baránek: Výrobcovia neberú zodpovednosť za vakcíny. Povinným očkovaním prinútia k hazardu so životom

Ján Baránek nechápe, ako sa dá veriť ministrovi, ktorý v priamom prenose klame, že žiadna vojna policajtov tu nieje. Zdroj: FB / Ján Baránek (self)

„Vakcíny alebo tekutiny sú ešte stále v štádiu vývoja. Výrobca za nich odmieta prebrať zodpovednosť. Rovnako aj za prípadné následky. Toto je potrebné si uvedomiť. V prípade zavedenia povinného očkovania štát prinúti hazardovať ľudí so životom a zdravím. Očkovať sa budú vakcínou o ktorej chýbajú informácie o vedľajších účinkoch. Sranda končí.“ Ján Baránek

Najnovšie video politického analytika Jána Baráneka bolo na kanály youtube zverejnené pred pár hodinami. Politológ sa v ňom venuje očkovaniu. Nie z medicínskeho hľadiska, ale ako sám hovorí, z hľadiska, ktoré mu prináleží.

Názor prináša ako reakciu na informácie o očkovaní. Poukazuje v ňom na informácie o očkovaní detí, tehotných žien a povinného očkovanie. Upozorňuje, že hoaxy sa stávajú realitou. V myšlienkach sa vracia späť o rok. “ Keby sme vtedy hovorili o povinnom očkovaní, keď ešte žiadna vakcína neexistovala, obvinili by nás zo šírenia paniky a hoaxov,“ hovorí.

Krčméry: Ak sprísnime režim, zažijeme len miernu tretiu vlnu. Ak nie, budeme mať čierny september

Iná je rovina dobrovoľnosti a iná je rovina povinného očkovania

„Pokiaľ by všetko bolo v rovine dobrovoľnosti, nemôžem namietať,“ hovorí. Podľa Baráneka, ale v prípade zavedenia povinného očkovania ide o vážnu vec. Upozorňuje, že výrobcovia nevedia aké vedľajšie účinky môžu nastať po zaočkovaní. Aj na hazardovanie zo životom a zdravým ľudí.

Argument, že očkovanie je desiatky rokov povinný je scestný

Argument, že očkovanie je desiatky rokov povinné je podľa Baráneka scestný. Hovorí, že v prípade zavedenia povinného očkovanie štát prinúti hazardovať ľudí so životom a zdravím. Očkovať sa budú vakcínou o ktorej chýbajú informácie o vedľajších účinkoch.

„Na základe nepravdivých informácií Vás presviedčajú o tom, aby ste hazardovali so zdravím,“ dodáva na záver v krátkom videu na youtube.

Lengvarský: Ak nebudeme v lete zodpovední, môže byť na jeseň lockdown

 

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info