HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Obrovská tragédia: Mladý Slovák zahynul v Benátkach po páde z hotela!

Benátky
Benátky / pixabay

V Benátkach došlo k obrovskej tragédii. Iba dvadsaťdvaročný Slovák tam prišiel o život po páde z okna luxusného hotela v centre mesta. Polícia prípad vyšetruje.

Tragédia sa stala v utorok ráno v Benátkach v historickom centre. V priestoroch prestížneho Hotela Bauer bol nájdený mŕtvy 22-ročný mladík. Jeho telo objavili krátko pred 9. hodinou ráno na vnútornom nádvorí – ležiace na zemi oblečené iba v spodnej bielizni. Zdravotníci sa snažili chlapca oživiť, ale bezvýsledne, píše portál topky.sk.

Náhoda či samovražda?

Policajti aj forenzní špecialisti preskúmali priestor vnútorného nádvoria aj izbu mladíka. Polícia sa snažila objasniť, či vypadol tragickou náhodou, alebo to bola samovražda.

Prvá hypotéza sa potvrdila už dopoludnia. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o nehodu. Chlapec vypadol z piateho poschodia z balustrády s výhľadom na vnútorné nádvorie.

Lukašenko: „Celý národ musíme naučiť narábať so zbraňami, svet sa totiž zbláznil“

Bol na výlete v luxusnom hoteli

Talianske médiá píšu, že ide o muža pôvodom z východnej Európy, ale podľa našich informácií išlo o Slováka. Oficiálne zatiaľ nie je jasné, prečo bol v Benátkach. Podľa našich informácií tam bol na výlete s kamarátmi.

Hotel Bauer má päť hviezdičiek a ide o luxusné ubytovanie v centre mesta, blízko Námestia sv. Marka. Svoje služby návštevníkom ponúka už od roku 1902.

Deti nevedia rozoznávať emócie. Môžu za to rúška, ktoré nosia ľudia, tvrdia vedci z Talianska

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info