HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Blaha na margo monológu premiéra Hegera v TV: „Milouš Jakeš by to nedal lepšie“

Z rozpadu strany Za ľudí má Ľuboš Blaha úprimnú radosť. Zdroj: FB / Ľuboš Blaha

„Nič uletenejšie ako dnes premiéra Eduarda Hegera na TA3 som v živote nepočul.“ Zveruje sa verejnosti so svojim pocitom poslanec Ľuboš Blaha. „Ten chlap žije na inej planéte. On nemôže žiť na Slovensku. Alebo ak áno, tak býva v nejakej pivnici na SIS a nikam ho nepúšťajú. Inak by takto trepať jednoducho nemohol.“ Tvrdí Blaha.

Na sociálnej sieti zvolil opozičný poslanec dokonca prirovnanie „najtvrdšieho“ kalibru. „Takto nejako ako on obvykle blábolia aparátčici v diktatúrach – občania, máte sa všetci dobre, nič vám nechýba, nech žijeme. Ako kedysi v klasickej pesničke Zóny. Toto dnes dával Heger. Milouš Jakeš by to nedal lepšie.

Reprofoto FB (@Ľuboš Blaha)
 Máme spokojného premiéra

„Heger je spokojný – všícko v porádečku. Len ďalej umierajte, ľudia, len ďalej hnite. U mňa v pivničke je dobre. Mne písala babenka z Nemecka, že na Slovensku je všetko fajn, tak čo riešime?“ Ironizuje výroky na tému pandémia zo strany predsedu vlády Ľuboš Blaha.

 

SME vyzýva k fyzickému trestaniu tých, ktorí sa nechcú zaočkovať. „Ide o šírenie fašizmu,“ zúri Blaha

Absurdný surrealizmus

“ K škandalóznej schôdzke v pivnici SIS povedal (eduard Heger – pozn. red. HD.), že síce bola neštandardná, ale že to nevadí, lebo aj korona je neštandardná. Toto fakt dal. Čistý surrealizmus. Prepánakráľa, čo to má spoločné s koronou?“ Triafa do čierneho Blaha.

Premiér si zjavne protirečí

„Takže tu podľa správy SIS zomrel právny štát, nejaká politická chobotnica tu ovládla vyšetrovanie a sme uprostred vojny policajtov, ale to je v porádečku, lebo korona je neštandardná. Tomuto sa povie – Mr. Blábol.
8. Na Slovensku už neverí bezpečnostným zložkám úplne nikto okrem Hegera, už ani vládni poslanci. Ale Heger veselo šplechne, že do polície nechce zasahovať. Hej, a preto zvoláva tajné schôdzky s políciou v pivnici SIS či na ministerstve financií s Matovičom. Parádne nezasahovanie, len čo je pravda.“

Očista – pojem neslávne známy z neslávnej minulosti, ožil

„A vraj sa tu deje „očista“. Hej, to hovoril aj Urválek, keď odvisol Clementis. Dnes tu máme mŕtveho Milana Lučanského, policajtov chcú väzobne stíhať za to, že majú telku a súdy po rokoch prepúšťajú nevinných mučených väzňov. Ale to je „očista“! Edo, ideš! Perfektné!“

Orgán Lipšic

Ľuboš Blaha ďalej konštatuje. „Jediné, s čím súhlasím s Hegerom, je, že nechávajú „konať orgány“. Áno, to sedí. Osobitne pri Lipšicovi. Dnes Slovensko ovládajú orgány. Doslova.

Pekné veci pre Slovensko

“ Heger je spokojnučký. Vraj idú „urobiť veľmi pekné veci pre Slovensko“. Ako nejaký škôlkar v pieskovisku. Štát je v rozklade, bezpečnostne, ekonomicky aj sociálne, ale on si radostne hudie, že ide robiť veľmi pekné veci – on musí byť v nejakom delíriu, preboha. Dajte mu fúkať!“

Propagandistické nezmysly

“ Slovensko malo rôznych premiérov, ale žiadny nebol takto na smiech ako tento. Nikto ho neberie vážne, on si švitorí svoje infantilné propagandistické nezmysly, jeho táraniny už nikoho ani nezaujímajú – proste taký srandovný panáčik na Matovičovej šachovnici. Je národnou tragédiou, že toto dnes vedie Slovensko. Ten chlap sa nechal zneužiť a ľudsky ponížiť. Už sa mu nedá pomôcť. Ako spieval Robo Grigorov:
„Hovorím kamošom – zachráňme Eda. Povedia – si pipi, to sa už nedá, už je v tom po krk, pomoci nieto, dnes pre nás umrel náš Edo.“ Píše na sociálnej sieti Ľuboš Blaha.

(Medzititulky red. HD.)

Ľuboš Blaha: Matovič s Lipšicom tu vytvorili gangsterský mechanizmus na likvidáciu opozície

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info