HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Šokujúci comeback: Markíza vráti kontroverzných Mojsejovcov na televízne obrazovky opäť ako pár!

Mojsejovci / Facebook (I love NORA Mojsejová)

Toto zrejme nikto nečakal! Kontroverzní, dnes už rozvedení Mojsejovci sa vrátia na televízne obrazovky Markízy. O comebacku niekdajších milionárov z východu informuje portál Topky.

V pamäti mnohých Slovákov sú stále vrytí ako kontroverzná dvojica z východu, ktorej reality show sa v roku 2005 tešila obrovskému úspechu. Odvtedy sa však toho zmenilo mnoho. Okrem rôznych škandálov vrátane Norinej väzby, účelovej svadby s jedným z účinkujúcich Versačem či alkoholových excesov búrlivého speváka sa pár v roku 2012 rozviedol. Braňo navyše tento rok oslávil ôsme výročie vzťahu so svojou partnerkou Jankou.

Reality show milionárov z Košíc spočívala v tom, že si do svojej lukratívnej vily nasťahovali niekoľko účinkujúcich, ktorí plnili rôzne, často až bizarné úlohy a podľa ich výsledku sa rozhodlo, či postupujú do ďalšieho kola. Hlavnú výhru dva milióny korún nakoniec vyhral mladík Pavol Petrík.

Bývalá milionárka Nora Mojsejová spomína na väzbu: Tri noci som bola v diere!

Comeback na obrazovky Markízy

Markíza má do svojho vysielania opäť zaradiť Mojsejovcov ako jednu z najsledovanejších reality show vôbec k výročiu 25. narodenín, píše portál Mediaboom. Napriek tomu, že už ako pár nefungujú a Braňo tvorí pár so svojou partnerkou už deviaty rok, Markíza ich vráti na televízne obrazovky ako pár. Je však otázne, aká atmosféra medzi nimi bude panovať, na čo sú mnohí diváci iste zvedaví.

Vysielanie nových Mojsejovcov by sa podľa dostupných informácií malo spustiť už v júli tohto roku. Diváci televízie Markíza budú môcť sledovať kontroverzný pár od utorka do piatku vo večerných až nočných hodinách.

V 52 rokoch vyštudovať vysokú školu? Pre abstinujúceho Braňa Mojseja nie je nič vylúčené!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info