HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Matovič opäť perlil: Ku dňu detí „pochválil“ ministerku Milanovú, neuveríte čo z neho vyšlo!

Minister financií Igor Matovič a ministerka kultúry Natália Milanová / FB: Igor Matovič

Expremiér Igor Matovič to zase raz zaklincoval! Opäť sa nezaprel. Na sociálnej sieti sa podelil o jeden zo svojich nezabudnuteľných výrokov. Tak kuriózne pochválil ministerku kultúry Natáliu Milanovú, že nikto netuší, či je to naozaj pochvala alebo urážka.

Mer financií dnes navštívil ministerstvo kultúry a doniesol šéfke rezortu Milanovej čudesný dar. S ním sa na fotografii pochválil na sociálnej sieti a pripojil k nej ešte čudesnejší komentár.

„Keď prídete na ministerstvo kultúry s vajíčkami v ruke popriať všetko naj človiečiku s čistou dušou dieťaťa. Radosť veliká,” podelil sa o perlu Matovič s fanúšikmi na internete. Ktovie, čo si ministerka o tejto hláške, ktorou ju stranícky šéf opísal ako dospelého človeka v koži maloletého, v skutočnosti pomyslela.

„Tajná“ správa SIS je vonku! Hovorí o univerzálnych svedkoch aj udavačoch na objednávku

Reakcie nenechali na seba dlho čakať

S rozpakmi tento jeho status prijali aj niektorí jeho sledovatelia. Pod príspevkom sa začali hromadiť štipľavé komentáre. „Milé deti, toto je názorná ukážka, prečo je nutné sa pravidelne starať o svoje mentálne zdravie a čo hrozí ak túto prevenciu zanedbáme,” neodpustila si Basa.

„Bolo by lepšie, keby na ministerstve kultúry bol skôr niekto kompetentný, než niekto s čistou dušou dieťaťa,“ myslí si Martin. „My máme ministerstvo kultúry?“ pýta sa vtipne Marek.

„Igor, si ty vôbec v pohode? Veď keď nevládzeš byť v politike, nechaj to na odborníkov, veď všetci všetko poriešia a ty už do zabudnutia,“ navrhuje Mária.

Drgonec: „Slovensko je krajina gaunerov. Všetci vagabundi na polícii, prokuratúre, na súdoch, mali voľné ruky“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info