HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Hrôza na železnici: Vlak zrazil dve maloleté dievčatká. Jedno z nich to neprežilo!

Záchranárom sa po zrážke vlaku s dvomi dievčatkami podarilo zachrániť iba jedno z nich. Druhé, žiaľ, zomrelo v nemocnici. Zdroj: FB / Polícia BA

Veľkou tragédiou sa skončila cesta dvoch maloletých dievčat popri železničnej trati pri Devínskej Novej Vsi. Vlak ich zrazil. Jedno z nich zrážku neprežilo.

K zrážke dvoch iba 13-ročných dievčat došlo v utorok 1. júna 2021 krátko pred treťou hodinou popoludní. Prečo šli obe dievčatá v blízkosti koľajiska, vyšetruje polícia. Isté je iba to, že tragédiu jedno z dievčat neprežilo. Informuje o tom nielen polícia na svojom profile, ale aj portál pravda.sk.

Nešťastie sa podľa polície stalo v bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves nad jedným z obchodných domov. „Na miesto sa okamžite dostavili všetky záchranné zložky,“ informovala polícia, ktorá okolnosti zrážky na trati Devínska Nová Ves – Lamač vyšetruje.

Jedno z dievčat zraneniam podľahlo na mieste, druhé previezla do nemocnice rýchla zdravotná pomoc. „Žiaľ, zachrániť sa podarilo iba jedno z nich. Vzhľadom na citlivosť prípadu a fakt, že ide o maloleté osoby, viac informácií neposkytneme,“ uviedla k tragickej udalosti hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová.

Hrôza: Zubárka nechcela bez testu ošetriť 4-ročné dieťa v horúčkach a s boľavým zúbkom

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info