Belousovová: Matovič je ako Caligula, ani jemu v Ríme nedokázal povedať nikto, že nie je normálny
02 | 06 | 2021 I Jozef Uhlarik

Včerajší Medzinárodný deň detí prežil každý po svojom. Opäť sa „zaskvel“ aj náš minister financií, ktorý chcel byť za vtipného. Lenže u Anny Belousovovej neuspel. Ako zvyčajne, aj teraz mu v statuse naložila, čo sa doňho vošlo.


Matovič svojimi výstrelkami neprestáva udivovať a často sa správa nie ako politik, ale ako decko. Možno aj preto si včerajší deň užil tak, ako tí, komu patril – deťom. Svedčí o tom aj jeho status, na ktorý svojsky zareagovala rovnako v statuse bývalá šéfka národniarov Anna Belousovová.
Aj tentokrát sa odborníci v obore psychiatria budú tváriť, že sa nič nedeje?

Minister financií sa rozhodol, že 1. júna, teda na Medzinárodný deň detí, spraví radosť našej ministerke kultúry. V rovnaký deň zverejnil status o tom, ako jej išiel popriať všetko naj. A dôvod? „Lebo ona je človiečik s čistou dušou dieťaťa."

„Všimnite si, že pani ministerka sa na rolu dieťaťa vzorne pripravila aj svojim outfitom- mikina a copánek. Táto partička, to je cvokhaus ako vyšitý,“ ide predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť opäť do útoku. Vysvetľuje, že jej to pripomína starý Rím. „Tam tiež nikto nedokázal Caligulovi povedať, že nie je normálny a blízke okolie s ním hralo hry, ktoré sa zrodili v jeho pomätenej mysli.“História sa teda podľa Belousovovej opakuje a na Slovensku sa hrá predseda strany s ministerkou na dobrého uja, ktorý gratuluje malému dievčatku k MDD. „Aj tentokrát sa odborníci v obore psychiatria budú tváriť, že sa nič nedeje? Pripomínam, že tento človek vďaka svojmu koaličnému komparzu a pani prezidentke spravuje financie nášho štátu!“

Doktor Bukovský je presvedčený, že Matovič trpí poruchou osobnosti. Slovom je psychopat (VIDEO)
Známy fyziológ a odborník na zdravú výživu MUDr. Igor Bukovský v najnovšom video blogu zhodnotil duševný stav Igora Matoviča. Podľa výrazu tváre bývalého premiéra na istom archívnom zázname je vraj zrejmé, že politik poruchou... Čítať ďalej
28 | 05 | 2021