Na Maigu zaútočila polícia. "Toto si nemôžu dovoliť!" myslí si známy politik
31 | 05 | 2021 I Diana Zaťková

Ibrahima Maigu sa najnovšie na sociálnej sieti zviditeľnil svojou teóriou o tom, prečo zomrel známy moderátor Julo Viršík. No Maigova reakcia postavila do pozoru Políciu Slovenskej republiky. 


„Že by náhoda? Vraj len dva dni po druhej dávke zomrel,“ zamýšľal sa na sociálnej sieti Maiga, ktorý zdieľal Viršíkov status z apríla, v ktorom uviedol, že sa dal očkovať.
Najväčšia tuposť

Maigova reakcia postavila do pozoru Políciu Slovenskej republiky. „Úbohý Ibrahim Maiga sa priživuje na smrti Jula Viršíka. Na podprahové a primitívne aktivity Igrahima Maigu na internete sme upozorňovali už viackrát. V honbe za lajkami a akýmsi falošným pocitom popularity je schopný napísať aj najväčšiu tuposť, len aby mal pocit, že ho ľudia majú radi,“ pustili sa do Maigu policajti.

Zároveň mu pripomenuli, že napríklad v Mali je povinné očkovanie proti žltej zimnici. „Bez toho nikoho do krajiny nepustia,“ píše polícia.

Matovičov boj o očistu Slovenska sa vymkol kontrole. Policajti si robia čo chcú!
Jedna z reštaurácií sídliaca v známom bratislavskom komplexe Tri veže je už roky obľúbeným miestom stretávania dôležitých ľudí. Najmä kvôli zachovaniu anonymity pred pohľadmi zvedavcov. Dohadovali si tu postupy Böhm i Makó. Čítať ďalej
31 | 05 | 2021 | Diana Zaťková


„Pán Maiga, skúste raz v živote spraviť niečo užitočné. Buď mlčte, alebo choďte pomáhať lekárom na Slovensku, v štáte, ktorý vás prijal a ponúkol vám podmienky na vašu krátku umeleckú kariéru,“ radí v závere príspevku polícia.
Maiga nad reakciou polície krúti hlavou

Podľa Maigu ide o snahu ho zdiskreditovať. „Mňa by zaujímalo, kto si objednal tento trápny článok, ktorý mi pripadá ako od nejakého zakomplexovaného a závistlivého človeka. Inak si to neviem vysvetliť,“ krúti hlavou bývalý zabávač. Nie je jediný, komu sa nepáči, píše portál eReport.sk.

Šutaj Eštók: "Kedy konečne vykopnú policajti dvere aj Matovičovi?"
Elitní policajti nedávno vyvalili dvere na byte svojmu bývalému šéfovi Zurianovi. Je podozrivý, že vyzradil utajovanú skutočnosť. "Tak sa pýtam veľmi jasne: kedy polícia vykopne dvere Igorovi Matovičovi?" kladie otázku Matúš Šutaj Eštók na... Čítať ďalej
31 | 05 | 2021 | Diana Zaťková

Polícia nesmie útočiť, myslí si Danko

Maigu sa totiž prekvapivi zastal aj šéf SNS Andrej Danko. „Na facebookovej stránke policajného zboru je napísané, že Ibrahim Maiga je tupec. Zdieľajú to, a hovoria, že sa tupý naháňa za lajkami. Vyzývame ich, aby tento status stiahli. Igrahim Maiga vyjadril svoj názor, že smrť nášho milovaného Jula Viršíka súvisí s očkovaním. Je to jeho názor. Na to má právo. Nech sa vyšetrí aká je pravda, ale polícia nemôže hovoriť o komkoľvek, že je tupec,“ rozčuľuje sa národniar, ktorý žiada od polície, aby sa Maigovi ospravedlnili.

„Polícia nesmie útočiť a presahovať určité pravidlá,“ zdôraznil Danko. Ministerstvo zdravotníctva však už zverejnilo, čo bolo dôvodom úmrtia Jula Viršíka. „Závery pitvy preukázali vážne cievne postihnutie srdca z chorobných príčin, dôsledkom ktorých došlo k zlyhaniu srdca. Očkovanie, ktoré absolvoval pred vyše 1,5 mesiacom, nie je možné dávať do súvisu s jeho úmrtím,” uviedol patológ Michal Palkovič.

Na vrchole pyramídy obrovského škandálu s „kajúcnikmi“ bude stáť Igor Matovič, tvrdí Erik Tomáš
Tajné stretnutie desiatich najvyššie postavených ľudí na Slovensku a tiež utajená správa SIS stále rezonujú na slovenskej politickej scéne. Za to, čo sa dozvedeli z utajenej správy našej tajne služby chce opozičný poslanec Erik Tomáš z Hlasu-SD... Čítať ďalej
31 | 05 | 2021 | Jozef Uhlarik