HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Z košickej vily do dedinskej bytovky: Noví susedia Evy Rezešovej nespomínajú na jej manžela v dobrom

Rezeš / Facebook (Andrea Hitkova)

Rečiam o bohatstve po zosnulom privatizérovi a ministrovi dopravy Alexandrovi Rezešovi odzvonilo! Pred nedávnom sa totiž z vdovy Evy Rezešovej stala dedinčanka. Aj keď si to iste neželala, píše Plus jeden deň.

V novembri 2020 sa do lukratívnej vily po Mečiarovom kamarátovi Rezešovi nasťahoval vtedy len 22-ročný študent. Dom predali kompletne zariadený a nový majiteľ sa tak mohol radovať z prepychového nábytku – kachieľ z 24-karátového zlata, krbu z talianskeho mramoru či kobercov značky Versace. Vdove však mladík umožnil ešte nejaký čas obývať honosnú vilu ako podnájomníčke.

Mesiac po predaji nehnuteľnosti síce kúpila byt v Malej Ide, niet sa však čomu čudovať, že sa jej z honosnej vily sťahovať veľmi nechcelo. Ide o celkom obyčajný štvorizbový byt. Nejeden ťažko pracujúci Slovák by bol aj zaň vďačný, no v porovnaní s vilou po manželovi je to aj tak nič-moc. Najmä pre Evu. Nad sebou má totiž ďalšie dva byty, z ktorých je dobrý výhľad do jej záhradky a o súkromí sa teda veľmi hovoriť nedá. Najmä, keď sa bytovka nachádza vedľa frekventovanej cesty.

„Pamätám si, keď jej syn a muž takmer zlikvidovali železiarne, robil som tam vtedy. Dnes ma títo ľudia vôbec nezaujímajú,“ uviedol podľa vyššie uvedeného portálu jeden z nových susedov vdovy po Rezešovi.

Rezešovci znížili cenu, ktorú pýtajú za luxusnú vilu v Košiciach

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info