HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Denisa Saková: Žiadne očisťovanie krajiny, ale jakobínska doba

Denisa Saková / Fotokoláž (via TASR)

„To, čo sa na Slovensku deje, nie je žiadne očisťovanie krajiny, ale jakobínska doba. Dochádza k boju silových zložiek a vybavovaniu si účtov navzájom.“ Citát Denisa Saková

Bývalého riaditeľa Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) Zuriana chcela v piatok ráno zadržať polícia. Zurian sa momentálne nachádza v zahraničí. Denisa Saková sa na sociálnej sieti pýta, kedy toto šialenstvo skončí.

Žiadne očisťovanie krajiny
„Dnešná razia u bývalého riaditeľa NAKA Branislava Zuriana, ktorý skončil vo svojej funkcii len pred šiestimi dňami, ma utvrdila v presvedčení, že dochádza k boju silových zložiek. A vybavovaniu si účtov navzájom,“ píše Denisa Saková.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/05/21/advokat-ribar-priznaj-sa-povedz-im-co-chcu-povedal-som-nie/
Stíhajú tých, ktorí si zaslúžia úctu a rešpekt
Podľa Sakovej všetci okrem hŕstky zaslepencov s krvou podliatymi očami vidíme, že ambícia v očisťovaní krajiny sa vymkla spod kontroly. Stíhaní sú podľa nej ľudia, ktorí si zaslúžia za svoju celoživotnú prácu rešpekt a úctu celej krajiny.
O Zurianovej morálnej integrite niet pochýb
„Zuriana poznám ako čestného a mimoriadne schopného policajta. V profesionálnom živote prešiel mnohými ťažkými úlohami. Má skvelé výsledky a o jeho morálnej integrite nie je pochýb. Pýtam sa, kedy toto šialenstvo skončí?“ Napísala Saková v závere príspevku na sociálnej sieti.
https://www.hlavnydennik.sk/2021/05/21/chmelar-vyhlasenie-prezidentky-ohladom-stretnutia-v-centrale-sis-je-odporne/

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info