HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Ďalší konflikt? Sulík zas rýpe do Matoviča. Vraj jeho cesta do Pittsburghu bola chybou

Facebook (Igor Matovic)

Podľa ministra hospodárstva Richarda Sulíka bola cesta ministra financií Igora Matoviča do Pittsburghu, chybou. Povedal to v diskusnej relácii Braňa Závodského v rádiu Expres. Informuje Pravda

Viac sa však k tejto téme Sulík vyjadrovať nechcel. „K tomu sa nechcem vyjadrovať, preto lebo ja považujem tú cestu za chybnú. V tejto fáze riešenia plánu obnovy, ale nechcem sa k tomu teraz takto verejne viac vyjadrovať,“ povedal presne Sulík. Informáciu priniesol portál Pravda.

Blaha odkazuje do Ameriky: Matoviča si tam nechajte, my ho u nás nechceme

Igor Matovič informoval o ceste do USA ešte v stredu 12. mája. Jeho pracovná cesta prišila ako prekvapenie. „S najvyšším vedením spoločnosti U. S. Steel mal hovoriť o budúcnosti košických oceliarní. Matovič na sociálnej sieti v stredu napísal, že rokuje o ´skvelej budúcnosti´ závodu U.S. Steel na východnom Slovensku,“ informuje Pravda.

„Po rokovaniach s predstaviteľmi US Steel, ktoré som viedol ako premiér, dnes ich budem za slovenskú stranu viesť ako minister financií, pod ktorého spadá Plán obnovy. S cieľom urobiť z US Steel Košice okrem ekonomického lídra aj ekologického lídra východu,“ napísal na Facebooku Matovič.

Lockdowny, politická nespoľahlivosť a divadielka: Koľko ešte Slováci dokážu zniesť?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info