HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Matovičova sestra odkazuje bratovi: Chceš zvyšovať dane? Šibe ti?!

Zuzana Belicová, sestra Igora Matoviča, kritizuje tých, ktorí sa odhlásili z čakárne na očkovanie iba preto, aby mali neskôr finančné benefity. Fotokoláž (via TASR, Facebook - self)

Matovičova sestra Zuzana Belicová odkazuje bratovi a ďalším politikom: Máte desaťnásobné platy ako vaši voliči. A vy chcete zvyšovať dane? Šibe vám?

V statuse na Facebooku Belicová kritizuje absurdné výdavky prvej aj druhej Matovičovej vlády. „Kedy začnú politici odtrhnutí od reality, poslanci, vláda konečne šetriť aj na sebe? Či zase výpadok v rozpočte zapríčinený okrem iného aj mnohomiliónovými výdavkami na zbrane, vrtuľníky, radary, bieloruskú opozíciu, na testovanie budú splácať zvýšenými daňami len naozaj obyčajní ľudia? Už by to nekonečné zdieranie ľudí aj stačilo, nie? Z čoho majú naozaj obyčajní ľudia žiť?“ pýta sa na úvod.

Belicová: Budú naši (americkí) riťolezi takí machri, že vyzvú Putina, aby Slovákom odstavil ropu a plyn?

„Politici, máte z ich daní 5-6 tisícové príjmy mesačne a naozaj obyčajné rodiny, čo musia vyžiť z 500 – 600 eru na mesiac a zaplatiť z toho nájom, potraviny a splátky pôžičiek majú podľa predstáv vás politikov ešte platiť aj vyššie dane či DPH. Lebo vy neviete šetriť ani len na sebe, keď tak strašne potrebujete ešte aj 9-10 násobne vyššie platy než vaši voliči? To naozaj chcete chudobe zvyšovať dane? Šibe vám?“ uzatvára krátky, šťavnatý a výstižný status Zuzana Belicová. Sestra ministra financií a predsedu OĽANO Igora Matoviča.

Belicová odmietačom Sputnika: To je tá vaša „sloboda, tolerancia, ľudské práva a ochrana životov. Je mi z vás zle

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info