HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Murín: „Psychopatovič je zvlášť mstivý a na tej kreatúre Kolíkovej si zajtra zgustne“

Gustáv Murín / Fotokoláž (via Facebook)

Spisovateľ a publicista Gustáv Murín si na sociálnej sieti trochu zatipoval. Hovorí, že ministerka Kolíková to má vo vláde zrátané. Najmä preto, že Matovič má teraz príležitosť pomstiť sa za jej vyhlásenia. „Sociopati sú zvlášť mstiví,“ píše Murín.

„Matovičova pomsta Kolíkovej,“ nazval svoj status publicista a pokračoval.

„Je to paradox, lebo táto kreatúra mala zmiznúť v prepadlisku dejín už po vražde (lebo aj samo-vražda je vražda) generála Lučanského. Teraz sa jej vráti to, že bola prvá, čo vyhlásila, že Psychopatovič nemôže viesť vládu. A sociopati sú zvlášť mstiví. Teraz je šanca.“

„Ja tipujem, že ju dnes Heger prehovorí, aby odstúpila, lebo zajtra OĽaNO síce nebude hlasovať „spolu s opozíciou“, ale ani proti, lebo nebudú hlasovať vôbec,“ zamýšľa sa Murín.

Heger sa stretne s Kolíkovou v nedeľu večer

A tak je podľa spisovateľa šanca, že vďaka opozícii spolu s odídencami z koalície to bude prvá odvolaná členka vlády. „A to Hegerovi nevyhovuje. Čo vy na to?“ pýta sa.

A vzápätí mu prišla aj odpoveď od vernej čitateľky:  „On sa pomstí všetkým, kto bol proti nemu…nezabúdajte, že ten psychopat si všetko nahráva a určite má kompro na všetkých, preto sa ho boja…“

Nuž, v každom prípade, zajtra sa dozvieme, ako to dopadne.

Hrozí koniec staronovej vlády? Klus naznačil, čo by ju mohlo položiť na kolená!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info