HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Boris Kollár si strieľa buď zo Šeligu, alebo z ľudí: Šeliga má vraj veľký politický potenciál

Predseda NR SR Boris Kollár / Fotokoláž (via TASR)

Predseda parlamentu Boris Kollár si strieľa buď z Juraja Šeligu, alebo z ľudí. Tvrdí totiž, že Šeliga má veľký politický potenciál, informuje TASR.

Šeliga, jeho milenka a poslankyňa Jana Žitňanská a predseda Bratislavského samosprávneho kraja Juraj Dorba ponocovali v Klube pod lampou. Keď ich nachytali novinári a z nočného posedenia zverejnili fotografie, Šeliga sa rozhodol odstúpiť z pozície podpredsedu parlamentu. Žitňanská sa vzdala funkcie šéfky sociálneho výboru.

Šeliga, Žitňanská, Droba v noci v klube aj napriek zákazu vychádzania. Navyše v podniku konšpirátora Hríba

„Myslím si, že Juraj Šeliga má veľký politický potenciál a keď ho chce naplniť, tak to bol jediný krok, ako môže byť v budúcnosti úspešný v politike,“ reagoval na odstúpenie Kollár.

Inkriminované stretnutie sa uskutočnilo v Klube pod Lampu. Jeho vlastníkom je šéfredaktor Týždňa a provládny konšpirátor Štefan Hríb. Zatiaľ nie je známe, ako úrady zakročia proti Hríbovi a jeho lokálu, ktorý mal byť podľa vládnych nariadení o 21.00 h zatvorený. Pozorovatelia upozorňujú na okolnosť, že Hríb má veľmi blízko k viacerým vládnym stranám a vrcholným politikom. Nie je preto vylúčené, že sa jeho prípad pozametá pod koberec.

AKTUÁLNE: Šeliga odstupuje z postu podpredsedu parlamentu!

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info