HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Andrej Danko: Ľudia už „prekukli“ nič neriešiaci cirkus tejto vlády

Andrej Danko / Fotokoláž (via TASR)

Hádajú sa, jednu kauzu zakrývajú inou, bojujú o moc, o  vplyv, o europeniaze. To je politika súčasnej vlády. A občanom odkazujú, nech zabudnú na nejakú pomoc. Naopak, vyhrážajú sa zvyšovaním daní. Poukazuje na to predseda SNS Andrej Danko.

Andrej Danko v statuse na sociálnej sieti píše o svojom aktuálnom poznaní v sektore gastro:  „Dnes som sa opäť v diskusii s hoteliermi presvedčil, že bolo správne presadzovať rekreačné poukazy, aj keď im málokto v roku 2019 veril.“

Reprofoto status FB (@Andrej Danko)
Ako-tak prežili, nedorazme ich!

„Zníženie DPH na 10 percent vybraných potravín na raňajky a ubytovacie služby tiež oceňujú. Tieto opatrenia pomohli ako-tak prežiť hotelom a penziónom covidové obdobie a zarobil aj štát.“ Pokračuje Andrej Danko.

„Čo je však dôležité, dovolenky na poukazy urobili ľuďom radosť.“

Politika je o inom, ako nám predvádzajú

„Politika by mala byť o riešení problémov a pomoci, nie o PR a mediálnych výstupoch. Verím, že čím ďalej viac ľudí vníma opatrenia, ktoré sme zaviedli. Ľudia už prekukli nič neriešiaci cirkus tejto vlády a ich prázdne reči plné sľubov. Aj rekreačné poukazy vysmievali, ponižovali a dnes už o nich mlčia. Robím politiku ďalej, pretože vidím, že sa ľuďom otvárajú oči každý deň viac a viac. To mi dáva silu. Ďakujem a prajem krásny deň.

S úctou Andrej“ Pozdravuje predseda SNS Danko.

(Medzitizulky red. HD.)

Ak vyhostíme ruských diplomatov, problém so Sputnikom bude neriešiteľný, varuje Danko (VIDEO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info