HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Najskôr liečebňa, teraz prúser: Dcéru Karla Gotta si povolala česká ambasáda!

Dominika Gottová / Facebook (Život podla mňa)

Jeden malér za druhým rieši Dominika Gottová (47). Po utorkovom návrate do Fínska si najstaršiu dcéru Karla Gotta († 80) povolala česká ambasáda. Fínske úrady ju preverovali, lebo pri vstupe do krajiny sa nepreukázala pozývacím listom. Kvôli pandémii sa do Fínska bez toho nikto nedostane, píše Blesk.

Po prílete na sever Európy najskôr musela ísť do liečebne. Tam sa na prelome februára a marca dostávala zo závislosti od liekov na spanie. Robili jej testy, aby zistili, či je čistá. Všetko však dobre dopadlo. Potom si na ňu posvietili úrady, a to už bolo horšie. Manžel Timo Tolkki (55) svojej žene pred novembrovou aj februárovou cestou do Helsínk vždy poslal do Prahy pozývací list. Tentoraz to obaja podcenili.

„Na letisku som po prílete musela všetko vysvetľovať a našťastie som pri sebe mala nájomnú zmluvu od bytu, tak ma pustili,“ začala GottováAle druhý deň už ma povolali na ambasádu, kde som všetko vysvetľovala znova. A dostala som oficiálne povolenie, že môžem v krajine byť, pretože tam budem po boku manžela znovu žiť,“ objasnila Dominika.

Dcéra milionára: Kto je o polovicu mladšia slečna, s ktorou prichytili Nikodýma?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info