HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Škola v Miami ide vlastnou cestou: Ani rúška ani očkovanie nechceme!

Ilustračné foto: pixabay

Zatiaľ čo na Slovensku nesmieš vstúpiť do školy bez rúška a negatívneho testu, škola v Miami si zvolila opačnú cestu. Riaditeľka, ktorá je aktivistka proti očkovaniu, uviedla, že nezamestná nikoho, kto bude zaočkovaný, informujú tvnoviny.sk.

Spoluzakladateľka súkromnej školy Center Acadamy v americkom Miami Leila Centnerová rodičom oznámila, že škola zavádza novú politiku.

Učitelia, ktorí sú už zaočkovaní, môžu naďalej chodiť do školy, nemôžu sa však stýkať so žiakmi. Ostatných varovala, aby sa očkovať nedali vôbec, prípadne počkali do konca školského roka.

Centnerová ako odôvodnenie svojho rozhodnutia uviedla, že neočkované ženy môžu potratiť alebo budú trpieť inými reprodukčnými problémami iba tým, že budú stáť v blízkosti očkovaných ľudí proti koronavírusu.

Rakúsky poslanec varoval v parlamente pred karcinogénnymi látkami v respirátoroch

„Vakcíny neobsahujú živý vírus covidu. Nemôžu nakaziť ľudí, ktorí ich dostanú a nemôžu ani vírus šíriť,“ uviedla Andrea L. Coxová z Univerzity Johnsa Hopkinsa. Vakcíny nespôsobujú potraty ani u žien, ktoré sa nechali očkovať počas tehotenstva.

Centnerová propaguje „zdravotnú slobodu“ v otázke vakcín a ponúka rodičom možnosť vyhnúť sa očkovaniu. Verejne kritizuje opatrenia SDC proti šíreniu koronavírusu a nazýva ich „tyranskými“. Nosenie rúšok na jej škole tiež nikdy nebolo povinné.

Američania tvrdia, že na nich Rusi v Sýrii pôsobia „tajnou zbraňou“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info