HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Šeliga sa opäť odrhol od reťaze. Poslal Fica a Pellegriniho dať sa verejne zaočkovať

Na snímke podpredseda NRSR Juraj Šeliga (Za ľudí) / TASR

Šeliga vyzval opozičných lídrov Smeru a Hlasu, aby sa nechali verejne zaočkovať proti Covidu-19, povedal to dnes na tlačovom brífingu.

Podpredseda NR SR Juraj Šeliga dnes vyhlásil, že koaličná strana Za ľudí nepodporí program mimoriadnej schôdze parlamentu, ktorú iniciovali strany Smer SD a Hlas SD. Vníma to ako snahu Smeru vytĺkať politický kapitál. Odmietol zároveň možnosť, že takto strana reaguje na hromadiace sa problémy v štáte, o ktorých nechce diskutovať. „Naopak chceme diskutovať. Je dôležité pomenovať chyby a rovnako je dôležité aj prijať zodpovednosť,“ vyhlásil Šeliga. „Táto diskusia tu prebieha už x mesiacov a bude prebiehať aj ďalej.“

Zároveň pri tejto príležitosti vyzval osobne Roberta Fica a Petra Pellegriniho, aby sa dali verejne zaočkovať. Podľa neho toto je teraz „presne to, čo najviac pomôže“.

V diskusii na portáli Zoznam sa objavili okamžite búrlivé komentáre, ktoré Šeligu častovali prívlastkami „súdruh“, „mládenec, ktorý ešte nikdy nepracoval“, krikľúň či „Soros-amícka gebuľa“.

„Tárať, trepať, rozprávať hlúposti, to sú jeho priority za 5 300€,“ píše jeden z diskutujúcich. Ďalší si myslí, že Šeliga sa správa takto len preto, lebo je zaočkovaný.

Džejna o Naďovi: Od škôlky je malý udavač, žalobaba a nikdy nedokázal vystreliť ani z gumipušky

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info