HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Belousovová: Všimla si protiruská úderka, že keď na nás „útočia ruskí špióni“, nemáme šéfa SIS?!

Anna Belousovová kritizuje Igora Matoviča za návrh jeho daňovo-odvodovej reformy. Zdroj: FB / Anna Belousovová

Slovensko sa nachádza aj zásluhou toho, že nemáme riaditeľa SIS, ba dokonca ani jeho zástupcu, v zložitej situácii. A práve na túto skutočnosť poukazuje na sociálnej sieti expolitička Anna Belousovová.

SIS by mala zachytávať všetky podozrivé činnosti voči štátu. Lenže v súčasnosti jej chýba najvyššie vedenie, čo Anna Belousovová, a nielen ona, vníma ako vážny problém.

„Všimla si vôbec vládna protiruská úderka, že v čase, keď na nás ´útočia ruskí špióni´ zo všetkých svetových strán, Slovensko nemá riaditeľa SIS?! Ak je to také vážne, hádam by sa mali najskôr venovať bezpečnosti Slovenska – za čo sú len tak mimochodom platení – a nie obhajobe záujmov USA a NATO.“ Píše na úvod statusu šéfka strany Národ a Spravodlivosť.

„Bývalý riaditeľ SIS sedí za úplatky, takže vzhľadom na ich kádrovú politiku sa obávam, že s tou bezpečnosťou štátu to nevyzerá ružovo. Ak si vraj Pčolinského kúpil oligarcha za pár drobných, za čo by podobné kádre predali komukoľvek republiku?!“ končí zaujímavou otázkou expolitička status.

Belousovová: Čaputová z nás robí potenciálny cieľ zbraní

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info