HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Štubniak priniesol čerstvé správy z USA aj s grafom. V štátoch kde mali lockdown, zomrelo viac ľudí!

Juraj Štubniak, Zdroj: Facebook

Juraj Štubniak sleduje dianie na Slovensku, ale aj vo svete. V utorok na Facebooku upozornil na článok z USA, ktorý obsahuje aj graf a presné čísla úmrtí v jednotlivých štátoch USA. Ukázalo sa, že tam, kde mali lockdown, sa čísla úmrtí oproti minulým rokom zvýšili. Tam, kde nerobili žiadne opatrenia, sa štatistika nijak nevymyká oproti rokom minulým.  

„Štatistika nepustí,“ začína svoj príspevok herec – sudca z televízneho programu. „Netreba vedieť po anglicky a čítať celý článok. Stačí si pozrieť len hlavný obrázok, ktorý vyhodnocuje počty úmrtí v jednotlivých štátoch USA. Červené štáty nemali lockdown, modré ho mali. A teď babo raď!“ píše.

Havana oslávila výročie „Zátoky svíň“. Štubniak vysmial amatérov z CIA, vzdal hold Kube

„Alebo, ako si to vysvetľuje ctené konzílium samozvaných odborníkov na čele s Mikasom? Žeby konšpirácia?“ pýta sa Štubniak následne.

K svojmu príspevku pripojil aj link na portál Zerohedge a článok s názvom: „Ak sú lockdowny potrebné, prečo zomrelo viac ľudí v štátoch, kde lockdown bol, ako v tých, kde nebol?“

V článku je aj graf s číslami úmrtí z jednotlivých štátov USA, ktorý jasne ukazuje, že v štátoch, ktoré neuplatnili žiadne obmedzenia, sa štatistiky úmrtí hýbali presne v takých číslach ako po ostatné, minulé roky. Naopak, štáty, kde sa lockdown uplatňoval, mali štatisticky viac mŕtvych, ako po iné roky.

Tisícky Slovákov sú neoprávnene zatvorené v karanténe! Vďaka celoplošnému testovaniu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info