HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Prípad „Lučanský“ speje ku koncu. Kotleba hlasoval proti uzáverom. Hlási prekrútené fakty a lži!

Marián Kotleba je zásadne proti zvyšovaniu DPH. Fotokoláž (via TASR)

Marián Kotleba, ktorý bol súčasťou tímu, ktorý mal preskúmať okolnosti úmrtia generála Lučanského, na Facebooku informuje, že vyšetrovanie sa chýli ku koncu. Komisia sa už dokonca uzniesla aj na záverečnej správe. S tou má však Kotleba problém a hlasoval proti! Tvrdí, že závažné pripomienky sa nebrali do úvahy a v správe sú klamstvá!  

Kotleba informuje o prípade Lučanský: „V piatok 9. apríla hlasovaním o záverečnej správe skončila činnosť komisie ministerky spravodlivosti na prešetrenie úmrtia gen. Milana Lučanského.“

Riadené úniky informácií pokračujú: Denník SME pripravuje ľudí na „správnu“ verziu Lučanského smrti

K prvej verzii záverečnej správy dal poslanec niekoľko závažných pripomienok. „Nie všetky však komisia akceptovala a zapracovala do finálnej verzie,“ tvrdí. „V nej bolo dokonca niekoľko faktov úplne prekrútených a to až do takej miery, že sa dajú označiť za klamlivé,“ šokuje poslanec za ĽSNS. „Z faktov, ktoré sme zistili a s ktorými sme sa oboznámili, som nezískal jednoznačné presvedčenie o tom, že gen. Lučanský vo väzbe spáchal samovraždu,“ napísal Kotleba úplne na rovinu.

Preto predseda ĽSNS, ako informuje, hlasoval proti tejto záverečnej správe, „ktorá úmrtie gen. Lučanského za samovraždu označila s úplnou istotou. K môjmu hlasovaniu som pripojil výhrady na niekoľko strán. Po zverejnení záverečnej správy budú moje výhrady k dispozícii širokej verejnosti,“ uzatvára svoju informáciu na sociálnej sieti predseda ĽSNS.

Lučanský a protiopatrenia (Gustáv Murín)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info