fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Belohorcová rieši spor so susedmi: Keď im vadí jej spev, na oplátku spieva ešte viac!

Zdroj: Facebook (Hair We Are by Libor Smrž)

Už dva mesiace žije Zuzana Belohorcová (45) v byte, ktorý jej prenajala televízia Markíza kvôli natáčaniu show Tvoja tvár znie povedome. Moderátorka sa teraz zverila, ako vychádza so susedmi. Nie je to ideálne, píše portál Super.

Denne totiž musí trénovať na spevácke vystúpenia, čo sa vraj nie vždy stretáva s pochopením susedov. „Mám prenajatý byt na tri mesiace. Som rada, že tu mám súkromie. Aj napriek tomu, že mám pekelných susedov,“ priznala pre vyššie uvedený portál Belohorcová. „Búchajú na mňa aj cez deň, aby som bola ticho. Ja ale ticho byť nemôžem, musím trénovať,“ vysvetľuje.

„Keď je niekto nespokojný v noci, tak to chápem. Za začiatku som bola tak zapálená, že som si neuvedomila, koľko je hodín. A o pol jedenástej večer na mňa búšili, že už sa to nedá. Keď na mňa ale búšia cez deň, to už je zvláštne,“ hovorí.

Aspoň môže byť rada, že susedov neruší jej poskakovanie na vibračnom stroji, na ktorom denne cvičí. „To sa ešte nikto nesťažoval. S tým spevom je to horšie. Keď na mňa teraz ráno začal pán zase búchať kvôli spevu, tak som už začala spievať ešte viac,“ dodala so smiechom.

Blesk.cz

Belohorcová schytala výsmech v Tvári! Kto si neodpustil narážky na šteklivú minulosť?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info