HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Vicepremiérka Remišová je v poriadnej plnke. Má podiel v štyroch bytoch, z toho jeden je v Belgicku

Ilustračná fotokoláž / Veronika Remišová a ilustrácia architektúry obce Eterbeek v Bruseli (via Tasr, Shutterstock)

Vicepremiérka Veronika Remišová je v poriadnej plnke. S manželom vlastnia niekoľko bytov. Tri v Bratislave a jeden v Belgicku neďaleko Bruselu. K tomu chatu v Pribyline. O takom majetku sa môže bežným ľuďom iba snívať.

Remišová musela spolu s ostatnými verejnými funkcionármi predložiť majetkové priznanie, ktoré je zverejnené na webe NR SR. Podľa tohto dokumentu vlastní politička polovicu bytu v prominentnej bratislavskej mestskej časti Staré Mesto. V tej istej lokalite majú s manželom Milanom Remišom v rámci bezpodielového vlastníctva ďalší byt. Stopercentný vlastnícky podiel má Remišová v treťom bratislavskom byte v Devínskej Novej Vsi.

Matovič je podľa majetkového priznania bezdomovec, žobrák a úplná socka

Štvrtý byt je hotová pecka. Takisto je v bezpodielovom vlastníctve manželov Remišovcov. Nachádza sa v malebnom belgickom mestečku Etterbeek, ktoré tvorí jednu z 19 samosprávnych jednotiek bruselského metropolitného regiónu.

Veronika a Milan Remišovci majú v bezpodielovom vlastníctve aj rekreačnú chatu v obci Pribylina neďaleko exkluzívnej dovolenkovej destinácie Vysoké Tatry. Vicepremiérka priznáva, že vlastní motorové vozidlo luxusnej značky BMW (rok výroby 2008). S manželom ešte vlastnia eseročku Papageno, ako aj akcie spoločností obchodovaných na burze cenných papierov.

Kresťania na celom svete slávia pamiatku zmŕtvychvstania Ježiša Krista

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info