fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Tak a dosť, vzbura! Kaderníctva a kozmetiky plánujú 15. apríla otvoriť

Že by sa už domáce pokusy so strihaním skončili? Ilustračný obrázok pixabay.com.

Ešte pár dní a dosť. Kaderníctva a kozmetiky chcú otvoriť salóny, aj keď stále platí zákaz. A to 15. apríla.

„Salóny krásy sú už dlhé mesiace zatvorené. Prevádzkovatelia kaderníctiev, manikúr či pedikúr mohli svoju prácu od polovice februára vykonávať u svojich zákazníkov doma.“ Pripomína startitup.sk.

Na petíciu vláda kašle

„To im však nepripadalo logické, v navštevovaní svojich klientov videli viac nevýhod ako výhod. V tom čase bola aj spísaná petícia za otvorenie služieb v odvetví skrášľovania. Zmena však nenastala.“

Lockdowny by sa mohli skončiť už do jesene, myslí si zakladateľ BioNTechu

Už došla trpezlivosť

„Prevádzkovateľom kaderníctiev, manikúr či pedikúr už došla trpezlivosť. Ako TV Noviny informujú, predstavitelia Asociácie služieb v odvetví skrášľovania na tlačovej konferencii uviedli, že 15. apríla otvoria svoje služby pre ľudí za každých okolností.“ pripomína startitup.sk.

„Má sa tak stať za dodržiavania hygienických opatrení. Okrem toho sa zákazníci budú musieť preukázať negatívnym testom.“

Po sviatkoch možno niečo

„Minister a budúci premiér Eduard Heger však na tlačovej besede k veľkonočným opatreniam uviedol, že už po sviatkoch by sme sa mohli začať zamýšľať nad uvoľňovaním niektorých opatrení. Nie je však zatiaľ jasné, o aké pôjde. V hre je otváranie niektorých prevádzok a tiež cestovanie medzi okresmi,“ dodáva startitup.sk.

Aktivita, ktorú vláda nezakázala. Je dokázané, že lockdown zvyšuje chuť na sex

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info