fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Silvia Šuvadová vie, čo spôsobilo krízu vo svete aj na Slovensku. Okultná vojna medzi silami Svetla a temnoty

Silvia Šuvadová
Silvia Šuvadová, Zdroj: FB S. Šuvadovej

Herečka Silvia Šuvadová sa veciam medzi nebom a zemou venuje už celé roky. Na sociálnej sieti často informuje o tom, čo sa deje „tam hore“. A tieto udalosti spája s tým, čo sa deje na zemi, či aj priamo na Slovensku. „Fáza prelomu neznamená iba dúhy a pekné kométy na oblohe. Sme uprostred okultnej vojny medzi silami Svetla a silami temnoty,“ informovala verejnosť.

Rebríček najkrajších štyridsiatničiek sveta: Kto vyhral?

Silvia priniesla vtipné video, ktoré je upravené do prostredia slovenskej politickej scény a vysvetlila, že ho zverejňuje „po náročnom období, ktoré so sebou energeticky priniesol 20. marec, jarná rovnodennosť.“ Ďalej vysvetlila: „intenzívne energie sa odzrkadlili nielen na individuálnej úrovni, ale i na našej politickej scéne. O tej zahraničnej ani nehovorím…“

V inom príspevku datovanom niekoľko dní dozadu sa na veci pozrela z ešte väčšej perspektívy. „Fáza prelomu neznamená iba dúhy a pekné kométy na oblohe, sme uprostred okultnej vojny medzi silami Svetla a silami temnoty,“ informovala. Následne ponúka aj riešenie – meditáciu. „Meditácia Kvet Života bola upravená, teraz meditujeme s dúhovou farbou mandaly Kvetu života. Túto meditáciu robíme denne, každé 4 hodiny v nasledujúcich časoch a budeme tak robiť až do Udalosti. Každý nech sa pridá kedy môže, kedy sa dá a kedy to tak cíti.“ Potom už len pridala informáciu, kde sa meditácia dá nájsť.

Rozzúrená Beňová posiela tvrdý odkaz: „Krásny deň zakomplexovaným buchtám“

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info