fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Muž vyzbrojený piatimi zbraňami a oblečený v nepriestrelnej veste bol zatknutý v supermarkete

Ilustračné foto / Pixabay

Polícia v Atlante v USA zatkla muža, ktorý vošiel do obchodu s piatimi zbraňami. Bol oblečený v nepriestrelnej veste, informuje portál RT.

22-ročný muž, ktorého policajti identifikovali ako Rica Marleyho, v stredu vstúpil do supermarketu Publix a išiel priamo na toaletu. Svedok upovedomil vedenie obchodu, ktoré privolalo políciu, ktorá ho po odchode z toalety okamžite zadržala.

Marley mal pri sebe dve pušky a tri pištole. Všetky zbrane mal ukryté, informoval denník The Atlanta Journal-Constitution s odvolaním sa na políciu. Nie je jasné, ako sa mu podarilo takýto arzenál dobre ukryť.

V súčasnosti prebieha vyhodnotenie jeho duševného zdravia a muž čelí možnému obvineniu z neuváženého konania.

Izraelská armáda omylom odhalila s testovacími miestami na Covid-19 aj tajné vojenské základne

Polícia vyšetruje aj podozrivý balík, ktorý bol objavený na parkovisku supermarketu Publix. Policajti neuviedli, či tieto dva prípady súvisia.

Americké supermarkety zažívajú ťažké časy. Len v pondelok zahynulo v supermarkete Boulder v Colorade desať ľudí. Dvadsaťjedenročný sýrsky prisťahovalec bol zatknutý a čelí obvineniu zo streľby. Minulý týždeň sa ďalší 21-ročný mladík zameral na tri masážne salóny v Atlante, pričom zabil osem ľudí.

EÚ príliš „váha“ so schválením ruskej vakcíny, tvrdí regionálny riaditeľ WHO pre Európu

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info