fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

„Putin vytrie s Bidenom podlahu!“ Takto by podľa divákov Fox News skončila ich debata

Vladimír Putin a Joe Biden / Fotokoláž (via TASR)

Kto by to bol povedal. Početná časť divákov vplyvnej americkej televízie by v prípade živej debaty medzi Putinom a Bidenom „fandila“ ruskému prezidentovi. Uviedol News.rambler.ru.

Odmietnutie ponuky ruského prezidenta Vladimíra Putina americkým prezidentom Joe Bidenom na usporiadanie ich vzájomnej verejnej diskusie vyvolalo nečakanú ostrú reakciu divákov americkej televízie Fox News.

Niektorí majú na takú diskusiu jasný názor. Sú presvedčení, že americký prezident by si jednoducho nedokázal v debate udržať rovnocenné postavenie.

Biden v rozhovore pre televíziu ABC News nepriamo kladne odpovedal na otázku, či svojho kolegu Putina považuje za „vraha“. Zároveň sľúbil, že „odpovie“ na údajné zasahovanie Ruska do amerických volieb.

Putin reaguje na Bidenovu urážku: „Ak ma nazýva zabijakom, tak sa len pozerá do zrkadla“

Putin mu v reakcii navrhol, aby sa ich diskusia konala naživo. Biden na tento návrh priamo nereagoval. Len nejasne povedal, že „v určitom okamihu“ to urobí.

Biden sa Putinovi nevyrovná

„Biden sa Putinovi nevyrovná! Putin by ním utrel podlahu! Pochybujem, že by to Biden vôbec niekedy urobil. Ale bolo by skvelé vidieť, ako by bol ten podlý liberál fackovaný,“ napísal divák s menom JackStephens17.

Mnoho používateľov si zároveň všimlo, že tak zvláštne rozhodnutie Bidena vrhá tieň na skutočné miesto USA vo svetovom rebríčku.

„Aká škoda USA! Svetoví vodcovia sa už smejú tomuto chabému starcovi! Výborne, demokrati,“ znel komentár od Pocahantas.

„Toto je len ďalšie potvrdenie toho, že USA slabnú a súčasným prezidentom to zrejme neskončí!“ myslí si divák TSGT_USAF.

Biden ako nemohúci starček

Kto by tomu uveril! Časť amerických divákov fandí Putinovi!

Vzhľadom na celkovú situáciu americkí diváci neskrývajú svoje nálady. Otvorene prezentujú, na ktorej strane „barikády“ stoja v súčasnosti.

„Nikdy by som si nepomyslel, že je to možné. Ale ak sa predsa uskutoční debata medzi Bidenom a Putinom, potom budem stáť za Putinom!“ doplnil divák Deplorable_Neanderthal.

Do situácie okolo „odkazov“ medzi Bidenom a Putinom sa už v Rusku „zapojila“ i takzvaná garda Zachara Prilepina. Protestovala pri sídle amerického veľvyslanectva v Moskve. Občianski aktivisti pristúpili k takémuto kroku po neočakávane tvrdých vyjadreniach šéfa Bieleho domu o ruskom prezidentovi.

Kto vrtí Bidenom? (Irina Alksnis)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info