HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Moderátor TA3 skolaboval počas politickej diskusie (Flash)

Ilustračne foto - v strede moderátor Dolinský, Screenshot / TA3

Nedeľa predpoludnie, relácia V politike. Moderátor Noro Dolinský pár minút po úvode relácie, vysielanej naživo, skolaboval.

Diskusia nebol pokojná, ale ani ostrá. názory si vymieňali poslanci Ľuboš Blaha a Janka Bittó Cigániková a ďalší hostia.

Šok v štúdiu

Zrazu sa moderátor odmlčal. Prvú pomoc mu začala organizovať poslankyňa Janka Bittó Cigániková. Zdalo sa, že po chvíli sa moderátorovi začalo vracať vedomie, vtedy však televízia prerušila vysielanie.

Po chvíli relácia V politike pokračovala.

Po pár minútach opätovného vysielania sa Dolinskému opäť priťažilo. Musel si sadnúť a dať si dole rúško. “Ospravedlňujem sa za moju dnešnú indispozíciu, no budeme musieť reláciu prerušiť,” uviedol očividne vysilený moderátor.

TA3 sa neskôr k zdravotnému stavu Dolinského vyjadrila. “Ano, Norovi Dolinskému prišlo počas vysielania nevoľno, preto sme prerušili diskusiu naživo. Avšak veríme, že išlo len o krátku indispozíciu, keďže sa rozhodol, že po prestavke sa vráti k moderovaniu relácie. Veľmi oceňujeme jeho profesionálny prístup,” uviedla pre ereport.sk riaditeľka komunikácie a strategického rozvoja Oľga Dúbravská.

Rok vládnej moci očami politológa: Najväčší lúzer je Matovič

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info