HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Kotleba varuje: Zdravotná poisťovňa chce zbierať vašu DNA. Ide im o vaše zdravotné detaily!

Marián Kotleba v parlamente porozprával zaujímavé zistenie o zadržaní Ivermectinu u Slovákov v Egypte. FOTO TASR

Marián Kotleba upozornil na sociálnej sieti na akciu jednej zo súkromných zdravotných poisťovní. Ponúkajú bonus – odber DNA úplne zadarmo. Líder ĽSNS varuje: je to zbierka vzoriek DNA! Aby vedeli o každom jednom z vás zdravotné detaily.

„Poď mi ho napraviť fešáčik!“ Kotleba vyzval novinára, ktorý ho upozornil na respirátor

„Priatelia, už nestačí len testovať a očkovať! Súkromná zdravotná poistovňa si pre vás pripravila jedinečnú akciu. Daruje vám bonus: odber vašej DNA a to úplne zadarmo. No nekúp to! Čo to však v praxi znamená? Jednoducho zbierka vzoriek ľudskej DNA,“ upozorňuje líder ĽSNS.

Ten má aj teóriu, na čo má zber DNA slúžiť. „S vašim plným vedomím a súhlasom! Načo vaše DNA potrebujú? Aby presne vedeli o každom jednom z vás úplné zdravotné detaily. A podľa toho mohli vyberať a nastavovať. Čo? Rozmýšľajte,“ nabáda ľudí.

Majú nás za opice. „Niekedy sa dobrovoľníkom za účasť v programoch zameraných na výskum DNA platili ťažké peniaze. Dnes vám povedia, že to je bonus pre vás zadarmo. Oni nás fakt majú za opice. Presne ako to celkom nedávno napísal minister obrany Naď,“ končí svoj príspevok Marián Kotleba.

Kotleba: Dôvod demisie Krajniaka je, že hlavný syseľ Pčolinský začal alebo začne rozprávať

 

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info