fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Rozvod s Flašíkom jej zrejme prospel! Beňová po ňom prerobila dom na rozprávkovú vilu

Monika Beňová / Instagram (@monicabenova)

Vystrčiť päty z domu, v tomto prípade rozprávkovej vily, pre ňu nie je žiadny problém. Europoslankyňa Monika Beňová má totiž v esteticky zariadenej domácnosti takmer všetko, čo potrebuje. A to je v dnešnej dobe plnej lockdownov a zákazov vychádzania veľká výhoda, píše Plus 7 dní.

Beňová sa o domácnosť delí s malou dcérkou Louškou a jej otcom – advokátom Ľubomírom Klčom. Honosnú vilu v bratislavskej Vrakuni nechala zrekonštruovať po rozvode s podnikateľom Fedorom Flašíkom. Pozemok zdedila po rodičoch a nechala na ňom postaviť dom vo výmere 250 metrov štvorcových, na ktorý si v tej dobe vzala úver vo výške 6 miliónov korún. Dnes by to predstavovalo necelých 200-tisíc eur. Beňová zdieľala domácnosť s Flašíkom desať rokov, až kým sa v roku 2017 nerozviedli.

Europoslankyňa si po rozvode zriadila bazén a celý dom nechala zrekonštruovať. Nová etapa života sa tak mohla začať! Na rekonštrukcii, ktorá trvala osem mesiacov, si dlhoročná smeráčka dala záležať. Svedčí o tom fakt, že okrem architektov si najala aj expertku na feng šuej, čo je čínske umenie geomantie s cieľom nájsť najvhodnejšie miesto na pobyt človeka v danom prostredí.

Beňová je fanúšičkou umenia a jej vkus je toho jasným dôkazom! Po celom dome jej visia rôzne obrazy a umelecké diela. Chodbu jej napríklad zdobí obrovský obraz s červenými kvetmi od slovenského postmodernistického umelca Laca Terena. Obývačka je prepojená s jedálnou s východom na terasu. Drevené schody vsadené do steny vedú na poschodie so spálňami a podlaha z tmavého dreva kontrastuje so svetlými stenami.

Vkus sa europoslankyni Beňovej rozhodne uprieť nedá! Možno aj to je jeden z dôvodov, prečo ho tak často prezentuje na sociálnych sieťach.

Beňová sa zapojila do psychotickej prestrelky Matoviča s Baťom: Na koho je strane?

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info