fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR PORADŇA

Čo o mužoch prezradí sexuálna poloha? Prekvapí vás to!

Ilustračné foto / internet

Prečítajte si o tom, čo všetko sa môžete dozvedieť o mužoch len podľa sexuálnych polôh, ktoré radi prevádzkujú. Akí sú a čo chcú od ženy? Stačí pár základných polôh a budete doma, sľubuje portál blesk.cz.

Misionár

Táto klasická poloha sa môže zdať trochu nudná a fádna, ale mnohým párov úplne vyhovuje. Muži, ktorí majú radi dobrú klasiku, sú aj dobrými partnermi. Obávajú sa totiž samoty. Sú spoľahliví a snažia sa, aby si každá žena prišla na svoje.

Zozadu

Milovníci polohy zozadu, alebo tiež na psíka naznačujú, že sú alfa samci. Napriek tomu sú väčšinou plní komplexov. Držia si vo vzťahu úctivú vzdialenosť, vyhýbajú sa očnému kontaktu. Na druhú stranu je v nich niečo erotické a vzrušujúce.

Pomoc, manžel má milenku! Čo vám pomôže a na čo sa vykašľať?

Na koníčka

Väčšina žien si ju užíva až po dlhšom čase. Mužskí zástancovia tejto polohy sú väčšinou arogantní. Radi sa oddávajú priebehu života a hľadajú ženu, ktorá by im uľahčila od všedných starostí.

Z boku

Táto pozícia je v skutočnosti veľmi romantická. Muži, ktorí radi prevádzkujú práve túto polohu chcú mať ženu len pre seba. Sú majetnícki a radi pozorujú. na druhú stranu vždy dbajú na to, aby bola žena spokojná.

Ženy prezradili, v ktorých polohách najľahšie dosahujú orgazmus

Po stojačky

Poloha, ktorá sa dá robiť vlastne úplne všade. Oprie si vás o dvere, v sprche, v kuchyni, v podstate všade inde ako v posteli. O mužovi to hovorí jednu hlavnú vec, je to dobrodruh, ktorý má rád zmenu a páči sa mu byť zlým chlapcom. Riziko toho, že vás niekto chytí ho vzrušuje.

Šesť najčastejších sexuálnych fantázií mužov aj žien

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info