HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Chmelár: Ľudia, nebláznite! Nezdieľajte Matovičovo číslo a netešte sa z Draxlerovho hnoja…

Reprofoto video YouTube (@Eduard Chmelár)

Eduard Chmelár vyzýva ľudí, aby nezdieľali zverejnené telefónne číslo Igora Matoviča. Žiada, aby sa ani netešili z hnoja vysypaného pred úradom vlády. Presne takto začínal Matovič, varuje v statuse na Facebooku.

„Čítam výhovorky kaviarne, že za všetko môže Matovič, to on z nás urobil monštrá, to on povyťahoval to najhoršie z nás… Isto? Samozrejme, ryba smrdí od hlavy, to hovorím už dávno, ale vari sme stádo? Toto je to slušné Slovensko?“ píše.

Pýta sa, kam to chcú ľudia klanovým myslením dotiahnuť. „Ľudia, nebláznite! Nezdieľajte to Matovičovo číslo, nepodieľajte sa na tejto kanalizácii verejného života, choďte si svoj oprávnený hnev vybehať na čerstvý vzduch. Nebuďte ako oni. Máte na viac,“ apeluje Chmelár.

A pýta sa, či si uvedomujú tí, ktorí tlieskajú Draxlerovým eskapádam s vyspaným hnojom pred úradom vlády, že takto kedysi začínal Matovič.

„Niet tu žiadnych podnetných návrhov, žiadnych hlbokých myšlienok, žiadnych transformujúcich diskusií, ktoré by nás vyviedli z tohto marazmu. Iba šaškáreň, vulgarizmy a prehlbovanie fekalizácie slovenskej politiky. Zapamätajte si, že tak ako Fico nepretromfne v metódach Mazureka, tak Draxler nepretromfne Matoviča. Ak chcete takto robiť politiku, tak pánboh s nami a zlé preč!“ uzatvára Chmelár.

Belousovovej dochádza trpezlivosť: Matovičovi sa odkazom o hovne vracia to, čo zasial

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info