fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Rusofób a geopolitický konšpirátor Valášek ide tam, kam patrí: Do Progresívneho Slovenska

Tomáš Valášek Foto: TASR - Michal Svítok

Poslanec Tomáš Valášek opustil po kauze Sputnik stranu Za ľudí Slovensko. Nezaradený poslanec, rusofób a geopolitický konšpirátor Valášek má namierené do Progresívneho Slovenska, informuje portál topky.sk.

Valášek sa na piatkovom stretnutí rozprával s predsedníčku PS Irenou Bihariovou aj o budovaní európskej alternatívy. “Zhodli sme sa, že výmena premiéra Igora Matoviča je už nevyhnutná, pretože jeho zmätočné riadenie krajiny ubližuje Slovensku doma a v zahraničí,” povedal po stretnutí s Bihariovou Valášek.

Fico: Po Matovičovej duševnej zvrátenosti zostanú desiatky ľudí nespravodlivo poškodených na celý život

Nie je žiadnou novinkou, že PS organizuje kampaň za odchod premiéra Igora Matoviča z funkcie. Valášek je očividne už v plnom opozičnom nastavení a bez váhania sa k tejto výzve pridal.

„S pánom Valáškom sme si hodnotovo blízki, naše pohľady sa zhodujú v chápaní potrieb a priorít Slovenka. Obaja považujeme za nevyhnutné, aby slovenská politika čo najviac prispievala k liberálnej, zelenej, proeurópkej a modernej budúcnosti krajiny. Veľmi si vážim každého ministra či poslanca, ktorý má odvahu pomenovať veci pravdivo a ktorý sa rozhodol uprednostniť vlastnú morálnu integritu pred legitimizovaním obrovského zlyhávania vlády,” povedala Bihariová po stretnutí s odídeným Valáškom.

Politológ Koziak: Do stredy sa v koalícii môže odohrať kadečo. Kollár bude drahá nevesta

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info