fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Matovičova sestra: Remišová vyvinie tlak a Putin tancuje, ako ona píska?

Podpredsedníčka vlády SR pre investície a informatizáciu Veronika Remišová (Za ľudí). FOTO TASR – Jakub Kotian

Matovičova sestra Zuzana Belicová v statuse vysmiala vicepremiérku Veroniku Remišovú, ktorá si nahovára, že vyvinula „tlaky“ na ruského prezidenta Putina.

Sestra premiéra Belicová: ak by Kuciak žil, písal by o tejto vláde

„Aké ľahké je podľa rusofóbov ovládať Putina: Pani Remišová vyvinie tlak a Putin už tancuje, ako pani Remišová píska?“ píše na sociálnej sieti Zuzana Belicová.

„A uteká Putin do Bruselu požiadať o registráciu vakcíny Sputnik. Normálne aj pápež jej môže závidieť vplyv na svetové dianie,“ vysmieva sa z naivnej predstavy ministerky Matovičova sestra.

„To vážne si rusófobi v radoch našich politikov myslia, že sú takí dôležití, že majú svojimi tlakmi pod palcom politické dianie v Rusku a ešte nás o tejto blbosti idú aj presviedčať?“ pýta sa Zuzana.

Belicová vysvetľuje, ako sa veci majú. „Ja len, že Rusi informovali oficiálne už začiatkom februára, že v januári požiadali EMA (Európsku agentúru pre lieky) o preskúmanie ich vakcíny Sputnik a následnú registráciu v EÚ. A že je výhradne v kompetencii EMA, kedy celý tento proces spustí. Takže tu v marci šíriť bludy o tlakoch na Rusko a robiť si ešte aj zásluhy na tom, že Rusi požiadali o registráciu vakcíny v EÚ po niekoho marcových tlakoch je neuveriteľne trápne,“ končí príspevok Belicová.

Poslanec Taraba: Remišová je prvá osoba na svete, ktorá má páky na Putina

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info