fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Dara Rolins prehovorila o tom, aké zakázané ovocie ju priťahuje!

Dara Rolins / Facebook (Dara Rolins)

Dara Rolins sa rozhodla prezradiť fanúšikom, čo jej v rámci sociálnych sietí pripadá byť skoro trestné. Zároveň sa priznala k tomu, že ju priťahovalo niečo tak trochu zakázané, informuje Stars24.

Dara Rolins sa v móde, samozrejme, orientuje, občas však predsa len vsádza skôr na pohodlnosť a oblieka si voľnejšie odevy. „Tepláky som nosila ešte v čase, keď neboli tak extrémne trendy ako dnes,“ zverila sa na sociálnej sieti.

„Aj ja si občas hovorím, že nevyfotiť sa v nich na Instagrame je v tejto dobe zrejme trestné. Na druhej strane ja sama dobre viem, ako pohodlný život v nich je, takže to chápem,“ uviedla speváčka.

Dara sa však priznala, že úlohu zohráva aj to, že ju predtým priťahovalo všetko chlapčenské. „Ten ich svet ma priťahoval ako niečo zakázané. Ich profesie mi prišli atraktívnejšie, obleky mali v sebe mafiánsky vibe, bavila ma tá ich frajerina,“ konštatovala.

Dnes už je to trochu inak. „Vo všetkom má byť zdravý balans. V dnešnej dobe si svoju ženskosť vyložene užívam. Je skvelé nezabúdať na to, že sme ženy,“ dodala Rolins.

Dara Rolins sa opäť vyzliekla: Filipa Tůmu to nenechalo chladným! (FOTO)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info