HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Danko: Toľko medzinárodných faux pas, ako mal Matovič, neurobil nikto pred ním

Andrej Danko opäť otvára náruč pomoci pre Igora Matoviča. Foto: SITA

Medzinárodný škandál, ktorý vyvolal premiér Matovič vyjadrením o zámene Zakarpatskej Ukrajiny za vakcínu Sputnik, riešia už aj televízie na východ od Slovenska. V statuse na sociálnej sieti na to poukazuje predseda SNS Andrej Danko.

Prostorekosť premiéra Igora Matoviča robí Slovensku hanbu azda po celom svete. Naposledy vyjadrením o zámene Zakarpatskej Ukrajiny za ruskú vakcínu Sputnik. Prešľapy a faux pas nášho predsedu vlády si v statuse na sociálnej sieti doslova vychutnal aj šéf národniarov Andrej Danko.

„Tak nejako môže vyzerať škandál v TV na východe po vetách Matoviča. Najprv Matovič dal slivkový koláč Merkelovej, Orbánovi bazový sirup, Babiša sa pýtal, prečo je na stole toľko príborov, one time – next time tiež nepotrebuje komentár. Naposledy Macrona zarezal príbehom o strihaní vlasov. Hoc každý vie, že prezidenti Francúzska mali najväčšie škandály s míňaním peňazí na kaderníkov,“ píše v úvode Andrej Danko.

„Sputnik raz vybavil on so svojím šarmom, potom zase sľúbil Rusom Zakarpatskú Ukrajinu a nakoniec nám akože Maďari vybavili lepšie podmienky ako získalo samotné Maďarsko. Čo dodať. Pustite si video a započúvajte sa, ani preklad netreba,“ končí svoj zaujímavý status, v ktorom zhrnul všetky najznámejšia faux pas premiéra Danko.

Danko: Slovensko sa stáva banánovou republikou. Pani prezidentka, zastavte to!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info