fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
ZAHRANIČIE

Šokujúce predpovede Nostradama na rok 2021  

Michel de Nostredame. Zdroj: atlasobscura.com

Po koronovom vlaňajšku by malo byť lepšie, píše údajne v jednom zo svojich proroctiev slávny Nostradamus, informuje rakúsky portál oe24.at.

Proroctvá Nostradama, ktorý žil v 16. storočí vo Francúzsku, sú legendárne. Počas života ho preslávili jeho prorocké básne pozostávajúce zo súborov po 100 rýmovaných štvorverší. Prostredníctvom nich Nostradamus predpovedal mnohé udalosti, ktoré „videl“ v ďalekej  budúcnosti. Tento astrológ v nich hovorí napríklad o príchode Napoleona, Hitlera a predpovedá dokonca aj pád Dvojičiek (11. september).

 

Nostradamus predpovedal aj niektoré šokujúce udalosti na rok 2021:

Prepuknúť má jedna z najväčších hospodárskych kríz. Na burzách dôjde k dramatickým prepadom a kríza bude trvať niekoľko rokov. Zasiahne najmä Spojené štáty americké.

Podľa predpovede má v roku 2021 vzplanúť veľká vojna medzi dovtedy spriatelenými krajinami, pričom do konfliktu budú zatiahnuté aj superveľmoci.

Vzťah medzi Ruskom a USA sa bude za nového amerického prezidenta Joea Bidena ešte viac zhoršovať. Narastať budú obavy z novej studenej vojny.

Očakáva sa, že hladina morí sa bude kvôli klimatickým zmenám ďalej zvyšovať, čo bude ohrozovať čoraz viac ostrovov a miest na pobreží.

Proroctvá – veľa interpretácií

Proroctvá Nostradama treba prirodzene vnímať s istým nadhľadom. Jeho predpovede nikdy nie sú jednoznačné a ponúkajú množstvo interpretácií. Vo väčšine prípadov bolo možné predpoveď priradiť až po konkrétnej udalosti, keď sa už stala. Navyše mnohé jeho proroctvá sa ani nikdy nenaplnili, dodáva na záver oe24.at.

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info