fbpx
HLAVNÝ DENNÍK
NÁZORY

Naši drahí hlupáci tam hore: chorých liečte a zdravých nechajte na pokoji!

FOTO TASR - Martin Baumann

Nie, tí tam hore si nezaslúžia iné meno: hlupák je totiž aj ten, ktorý činí čo nevie, a aj ten, ktorý činí, čo mu iní prikážu, píše expredseda Matice Slovenskej Marián Tkáč.

To, čo s nami utajení samovládcovia sveta zamýšľajú, to raz v náznakoch, inokedy otvorene dávajú najavo. Zbigniew Brzezinski, poľský rodák, zakladateľ Trilaterálnej komisie, ktorá sa podieľa na riadení sveta (a Slovensko v nej reprezentuje Rastislav Káčer, Peter Lukeš a Ivan Šramko), už v roku 2009 povedal: „Naším konečným cieľom je jediná svetová vláda. Budeme robiť strašné veci – vojny, hlad, epidémie po celom svete. Po prvej príde druhá, potom tretia, štvrtá, piata, až kým nás sami nepoprosíte o vakcíny a nakoniec aj čipy, len aby sa to už všetko skončilo.“

Slovensko je v napĺňaní tejto vízie evidentne najďalej. Máme (dodali nám?) vedenie štátu, aké nemá nik: plagiátori, presunovači skládok, sexuálni maniaci, sociopati, psychopati. Slovensko slúži ako modelový štát, ktorého občania prakticky nekladú ani najmenší odpor voči mocenskému nastoleniu diktatúry, globálneho fašizmu v rámci takzvanej pandémie.

Kresťanskí Slováci mlčali, keď ich cez Veľkú noc i Vianoce 2020 nevpustili do kostolov, „úspešne“ prešli niekoľkými fázami stádovitého testovania za prísľub „slobody“, ale „oni“ im napriek tomu ako odpoveď – zakaždým predlžia výnimočný stav a reštaurácie, kiná, divadlá, kostoly ostali a ešte dlho budú zatvorené.

Začal sa „Veľký reset“ a COVID je „perestrojkou“ k Novému svetovému poriadku (Valentin Katasonov)

Na Slovensku sa donekonečna testuje a testuje a testuje a Slovákom do nosov strkajú bunky parazitov, vraj dobrovoľne, no nútia preukazovať sa zdravotnou dokumentáciou (modrým papierikom) pri vstupe do zamestnania, do škôl, do obchodov, dokonca i poslancov Národnej rady, lebo tak rozhodol hlavný hygienik (ktorého na rozdiel od poslancov NRSR nevolil nik, phe!).

Ľudí zdravých ženú do nezmyselného testovania napriek tomu, že je zrejmé, že táto „atómová bomba“ rozširuje nákazu, zdraví sú nútení vystaviť sa nebezpečnej chorobe, prijímať neviditeľné parazity, aby získali nejaký papierik s nulovou výpovednou hodnotou. Ak podľa John Hopkins University v septembri 2020 bolo Slovensko v počte úmrtí na tom na svete spolu so Singapurom najlepšie, po vybuchnutí psychopatovej „atómovej bomby“, preskočili sme všetkých podobne veľkých, ako sme my, Singapur, Estónsko, Lotyšsko, Nórsko, Fínsko, Južnú Kóreu, Dánsko a sme prví – teda najhorší – na svete.

Vraj – a vzhľadom na ich „danosti“ možno naozaj – nevedia, čo ďalej. Pritom zdravý sedliacky rozum radí: hlupáci, chorých treba liečiť a zdravých nechať na pokoji! Dajte chorým antiparazitické lieky (ivermectin, groprinosin) a zdravých pustite do roboty, do škôl, do prírody. Nepredlžujte ďalej výnimočný stav – napokon doteraz ste v rámci neho už nakradli dosť. A či ešte nestačilo?

A vy ostatní, v záujme seba i tohto národa – aby totálne nevymrel: netestuje a neočkujte sa.

„Open Conspiracy Organization“ – Chatham House (Valentin Katasonov)

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info