HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

Kotleba: Na pokyn nášho veľvyslanectva zhabali Slovákom na letisku v Egypte Ivermectin

Marián Kotleba v parlamente porozprával zaujímavé zistenie o zadržaní Ivermectinu u Slovákov v Egypte. FOTO TASR

Poslanec Marián Kotleba zverejnil na sociálnej sieti video, v ktorom tvrdí,  že na pokyn nášho veľvyslanectva zhabali Slovákom na letisku v egyptskej Hurghade Ivermectin. Veľvyslanectvo malo informovať štátne egyptské orgány, aby zadržali Slovákov pokúšajúcich sa domov priniesť lieky s účinnou látkou Ivermectin.

Policajná razia

„Žiaľ, na jednej strane vláda Igora Matoviča hovorí, že nevie zohnať dostatočný počet týchto liekov, alebo liečiv, na druhej strane je pravda taká, že keď sa skupina Slovákov pokúsila doviesť 1500 balení lieku iverzín s účinnou látkou Ivemectin, tak na letisku v Hurghade po telefonáte zo slovenskej ambasády bola na nich vykonaná policajná razia a tieto lieky im boli zabavené,“ oznámil Kotleba,

V Egypte stojí balenie Ivemectinu 50 centov

„A pravda je aj to, že napríklad v Egypte balenie tohto lieku stojí 50 centov, keď hovoríme o iverzíne. Keď vy tu viete dať desiatky miliónov eur na testovanie, a po každom plošnom testovaní stúpa krivka, ktorú chcete zlomiť, ja sa pýtam, čo by tie peniaze spravili, ak by ste nedali tie milióny do testovania, ale do liečenia ľudí?“ položil Kotleba otázku poslancom Národnej rady.

Všetci zháňajú Ivermectin

„Môžeme diskutovať o tom, či Ivermectin pomáha, alebo nepomáha, či lieči, alebo nelieči, či je účinná v prevencii, ale pravda je taká, že zdravotníci, lekári aj sestry, ktorí majú niekoho veľmi blízkeho chorého, s ťažkým priebehom na koronu, všetci si už zohnali, alebo zháňajú lieky s účinnou látkou Ivermectin,“ povedal  Kotleba.

 

Starosta Dvorov nad Žitavou Becík: Nemá zmysel čakať na vládu. Zohnal som vám Ivermectin

Vizitka vlády

„Toto je vizitka vašej vlády, ktorá sa na jednej strane vyhovára, na druhej strane bráni ľuďom v tom, keď štát ich nedokáže liečiť, aby si mohli aspoň svojpomocne zohnať lieky, ktoré im môžu pomôcť,“ podotkol Kotleba. „Poviem vám pravdu, vládni poslanci, ľudia viac veria Ivermectínu ako očkovaniu,“ zakončil svoje vystúpenie M.Kotleba.

„Ivermectin zachránil už milióny životov a mal by sa používať aj u nás!“ Tvrdí doktor Török

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info