HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Kedysi boli kamarátky, potom ich rozdelil muž. Fotografie Krainovej a Rolins sa postarali o rozruch!

Facebook (Dara Rolins) (Patrik Ratajsky - photographer) / Fotokoláž (Redakcia HD)

Simona Krainová ani len netušila, čo sebe aj Dare Rolins spôsobí, keď sa podelí s fanúšikmi o fotografie staré takmer tri dekády. O najnovšom rozruchu píše Plus 7 dní.

Nie je žiadnym tajomstvom, že česká top modelka Simona Krainová a speváčka Dara Rolins boli kedysi najlepšie kamarátky. Skamarátili sa po tom, ako zistili, že sa nevedomky delia o jedného muža. Známeho lámača ženských sŕdc Sagvana Tofiho, na ktorého sa obidve, pochopiteľne, vykašlali. Netrvalo však dlho a ich kamarátstvo rozdelil iný muž – Krainovej prvý manžel Bořek Slezáček, ku ktorému cítila popová diva nekonečnú nenávisť. Odvtedy sa blondíny nebavia a každá si ide po svojom. Nie všetky spomienky však zmiznú…

Česká modelka nedávno navštívila rodičov a zhodou okolností objavila takmer 30 rokov staré fotografie. Na nich pózuje zo svojou dávnou kamarátkou Darou Rolins. Keď sa s fotografiami podelila so svetom na sociálnych sieťach, spôsobila niečo, čo sama nečakala. Fanúšikovia sa totiž nezdržali štipľavých komentárov a urážkami nešetrili najmä smerom k Dare. Obe totiž vyzerali, pochopiteľne, celkom inak, a tak mali priaznivci na sociálnych sieťach o zábavu postarané. „Krajnová je stále kočka, Rolincová nikdy nebola!“ Nešetrila kritikou jedna z komentujúcich. „Vy ste ale otrasné,“ pustila sa do oboch blondín ďalšia.

Verešová vs. Krainová: Po erotickom kalendári a vianočnom škandále odhaľuje svoje telo i Simona

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info