HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Prečo Ivermectin ÁNO? Vysvetlenie ponúka analytik Juraj Mesík

Juraj Mesík liečbu Ivermectinom už pri prvých príznakoch ochorenia na Covid stále odporúča. Fotokoláž (via Facebook - self)

V súčasnosti je azda najžiadanejším v boji s COVID-19 liek Ivermectin. Jeho propagátorom je aj ekologický aktivista a analytik globálnych rizík Juraj Mesík.  Vo svojom najnovšom statuse ponúka ľuďom naozaj zaujímavú informáciu.

O Ivermectine sa toto síce už popísalo veľa. Verejnosť však stále nepozná odpovede na rozličné otázky. Komplexné odpovede na ne sa pokúsili dať doktori Pierre Kory a Paul Marik  z Aliancia FLCCC (Front Line COVID-19 Critical Care Alliance – Protokoly o prevencii a liečbe pre COVID-19). Odpovedali na najbežnejšie otázky aké ľudia mali. Materiál s otázkami aj ich odpoveďami ponúka Juraj Mesík vo svojom statuse na sociálnej sieti. Ak máte záujem, odpovede si prečítate aj TU.

Lekári identifikovali aj hlboké antivírusové a protizápalové vlastnosti Ivermectínu

Ivermectín od svojho vývoja pred 40 rokmi už preukázal svoju schopnosť mať historické dopady na globálne zdravie, pretože viedol k eradikácii „pandémie“ parazitárnych chorôb na viacerých kontinentoch. Tieto vplyvy udelili objaviteľom Ivermectínu Nobelovu cenu za medicínu za rok 2015. V poslednej dobe boli identifikované aj hlboké antivírusové a protizápalové vlastnosti Ivermectínu. Pri COVID-19 konkrétne štúdie ukazujú, že jednou z jeho niekoľkých antivírusových vlastností je to, že sa silne viaže na spike proteín a bráni vírusu vstúpiť do bunky. Tieto účinky, spolu s mnohonásobnými schopnosťami kontroly zápalu, vysvetľujú výrazne pozitívne výsledky skúšok, ktoré už boli hlásené, a upravujú hladinu ivermektínu na opätovné dosiahnutie podobných historických účinkov prostredníctvom eliminácie COVID-19.

Na COVID-19 Remdesivir alebo Ivermectin? Mudr. Piják a Mesík v tom majú jasno

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info