HLAVNÝ DENNÍK
DENNÝ VÝBER SLOVENSKO

„Vypadnite už konečne do čerta!“ odkazuje Belousovová vláde Igora Matoviča

Anna Belousovová Fotokoláž (via Facebook self)

Expolitička Anna Belousovová je veľkou kritičkou súčasnej vlády, čo prejavila vo svojom statuse aj tentokrát. Nepáči sa jej, že premiér sa pýta ľudí či chcú, alebo nechcú, vakcínu Sputnik.

Igor Matovič zvykne riešiť mnohé veci cez sociálnu sieť, no pýtať sa ľudí, či chcú ruskú očkovaciu vakcínu Sputnik V, ale nie, to už podľa bývalej šéfky SNA skutočne prehnal. „Zrazu akí Facebookoví demokrati. Pýtajú sa ľudí na názor. Zrazu! Čo tak urobiť cez FB referendum o ukončení volebného obdobia?!“ pýta sa zrejme poriadne napálená Belousovová, pretože odpoveď by bola podľa nej jednoznačná: „VYPADNITE UŽ KONEČNE DO ČERTA!“

Vraj už včera bolo neskoro, pretože všetko pokašľali. „Sme „víťazi“ v počte zomretých!!! No vďaka absencii svedomia to s Matovičom a spol. ani nehne. Teraz sa pýtajú, či chcú ľudia Sputnik, či chcú otvorené kostoly a čo majú robiť. A koho ste sa pýtali, keď ste ľudí prinútili chodiť na testovania, kde sa nakazili?!“ pokračuje v kritike expolitička a dodáva, že vtedy nebolo treba FB referendum, pretože vtedy išlo o kšefty. „Neschopný minister zdravotníctva kedy konečne zabezpečí dostatok liekov (Ivermectin, Isoprinosine)? Načo čaká? Kým tu pokapeme? Ten hnev sa pomaly ale iste zbiera a raz vvbuchne,“ končí svoj skutočne poriadne kritický status Belousovová.

Tu nezabíja tisícky ľudí Covid, ale tuposť a nenažratosť „kompetentných“, soptí Belousovová

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info