HLAVNÝ DENNÍK
BULVÁR

Podpásovka pre Daru Rolins: Rytmus povedal to, čo rozhodne počuť nechcela!

Rytmus & Dara Rolins / Facebook (Patrik "Rytmus" Vrbovský)

Patrik Vrbovský alias Rytmus na sociálnych sieťach romanticky vyznal lásku svojej milovanej partnerke Jasmine Alagič. Spomenul tiež, čo komplikovalo jeho predchádzajúce vzťahy a prečo je práve s Jasminou najviac spokojný, píše portál eXtra.

„Ona je môj každodenný Valentín. Život pred ňou bol viac o mojich vlastných záujmoch a mojej ceste,“ zveril sa Rytmus (44) s tým, ako bol vo svojich minulých vzťahoch lakomý a myslel skôr na seba, než na svoje partnerky či spoločné ciele. Jasmina Alagič ale obrátila celý rapperov život hore nohami a ukázala mu hodnoty, ktoré predtým nezdieľal. „Od tej doby, čo som ju stretol, dostal môj život nový rozmer, ako žiť našu cestu a hlavne názor, ktorý si budem pamätať do konca života – nebyť zamilovaný len na začiatku,“ napísal.

Spevák apeloval na fanúšikov, aby svojich partnerov milovali nielen v počiatočnom šialenstve, ktoré síce v začiatkoch sprevádza každý vzťah, ale rýchlo vyšumí. A nezabudol svojej manželke venovať i ďalšie ódy. „Jej bytie, osobnosť a pohľad na život mi nastavili veľké zrkadlo, čo je pravý život,“ uznal spevák. „Som šťastný a vďačný, že ťa mám, že som ťa stretol a že sme rodina,“ dodal zamilovaný Rytmus na adresu moderátorky.

Patrik Vrbovský prežil sedemročný vzťah so speváčkou Darou Rolins (48). Popová diva uznala, že jedným z dôvodov rozchodu bol aj rozdielny pohľad na budúcnosť. Dara prestala podľa svojich slov Rytmusa milovať a nechcela s ním mať preto dieťa, pričom vzťah označila za únavný. Dara Rolins oslávila sviatok zamilovaných s dcérkou Laurou (13): „S ňou je každý deň Valentín,“ pripísala pod roztomilú fotografiu speváčka.

Český Casanova: Zoznam Štaidlových mileniek odhalený!

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info