HLAVNÝ DENNÍK
SLOVENSKO

Vláda je vinná za tisíce zbytočných úmrtí, experimentovania a týrania národa, tvrdí Miloslav Horka

Nitriansky krajský šéf SNS dal jasne najavo, čo si o plošnom testovaní myslí. Zdroj: FB / Miloslav Horka

Premiéra Igora Matoviča obviňuje z tisícok mŕtvych aj nitriansky krajský predseda SNS Miloslav Horka, ktorý ho vo svojom statuse zároveň žiada, aby spolu so svojou vládou odstúpili z funkcií.

Slovensko má už viac ako šesť tisíc obetí koronavírusu, čo nenecháva chladnými najmä opozične naladených ľudí. Jedným z nich je aj Miloslav Horka, nitriansky krajský predseda mimoparlamentnej SNS Miloslav Horka, ktorý vo svojom statuse nielen obviňuje vládu z viacerých vecí, ale zároveň ju vyzýva na odstúpenie.

Vláda musí podať demisiu z dôvodu neschopnosti a páchania ekonomických škôd

„Po dnešnej tlačovke ministra zdravotníctva Krajčiho, kde verejne priznal predpoklad úmrtnosti pri nezavedení opatrení pred Vianocami, o čom informoval členov vlády O B V I Ň U J E M: Vládu SR (jej členov) zo zodpovednosti za tisíce zbytočných úmrtí občanov Slovenska a konkrétne:

– neprijatím opatrení navrhovaných na zastavenie šírenia vírusu

– z povýšenia vlastného ega a vlastného prospechu nad ľudský život

– z experimentovania ohľadne plošného testovania na národe a tým aj šíreniu nebezpečnej nákazy

– z neschopnosti viesť, riadiť a organizovať štát,“ začína svoj status Miloslav Horka.

Vzápätí žiada prokurátorov a vyšetrovateľov, aby si plnili svoju povinnosť a na základe spomínanej tlačovej konferencie ministra zdravotníctva, ale aj minulých tlačových konferencií predsedu vlády a ministra hospodárstva, si plnili svoje povinnosti na základe platných zákonov. „V Y Z Ý V A M vládu SR na okamžitú DEMISIU z dôvodu neschopnosti, rozdeľovania spoločnosti, páchania ekonomických škôd, týrania občanov SR a hlavne z dôvodu záchrany ľudských životov,“ končí svoj status krajský predseda národniarov.

Nesmieme strácať čas, lebo táto vláda nie je pripravená na riadenie štátu, burcuje Andrej Danko

SÚVISIACE

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. OK Viac info